Wpis z mikrobloga

@Bouncer: Ale co wirtualnie? :-P Pieniądze są prawdziwe.

@Sarpens: Gratuluję, otworzyłem sobie 8 skrzynek i samo gunwo póki co, ale czekam na kolejny przelew bo mi lamusy zakosiły i nie dodały do konta.. :O
  • Odpowiedz
Pfff, ja miałem w pierwszej warty 210 euro :P Ale witam wśród szczęściarzy :P Choć trochę teraz żałuję, że nim nie pograłem choć kilka dni ;)
  • Odpowiedz
@Tapirro: W sumie to tylko skin, ale Karambit jest najrzadszym rodzajem noża i ma zmienione wszystkie animacje, od wyciągania, po oglądanie, przez zadawanie ciosów.

@gryficetomek: Na 130+ rzeczy w ekwipunku tak na oko 70% to skórki, więc mam co otwierać. Co ciekawe otworzenie tej skrzynki można powiedzieć nic mnie nie kosztowało. Zdobyte Winter Case'y wymieniłem na kluczyk na csgolounge.com, potem tylko otworzyć. Liczyłem na Asiimova, ale miło się
  • Odpowiedz
@psposki: tak wygrać z całą drużyną, cały mecz możesz byc ostatni i miec staty 2/30 i możesz dostaeć żółtą skrzynkę lub niebieska. Potem kupujesz klucz za 2e i otwierasz.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Sprzedałem na markecie. Szczerze mówiąc bałem się na allegro czy ebayu sprzedawać, bo nie wiem czy Valve może Ci konto zablokować czy co. A gier na steamie za ponad 2k, także szkoda by było :) 183 euro (210 euro zapłacił typ).
  • Odpowiedz
@Sarpens: A sprzedać chciałem szybko bo bałem się żeby mi ktoś w jakimś magiczny sposób nie #!$%@?ł z konta :P (może to bzdura, ale pierwszy raz się bałem o swoje konto :p)
  • Odpowiedz
@psposki: Moim zdaniem, nie warto bo takie noże i pistolety od 50 do 400 euro trafią się na co 50 skrzynkę (a po 15 wygranych turniejówkach możesz trafić może z 3 skrzynie?) jak nie więcej, kase na klucz stracisz a na bank wylosujesz coś co nie ma żadnej wartości. Pamiętaj, że jedna skrzynia jeden klucz! Czyli jeśli chcesz otworzyć 50 skrzyć to policz sobie ile kasy musisz na to wydać.
  • Odpowiedz
@psposki: @AirCraft: Liczyłem to statystycznie i się nie opłaca jeżeli nie ma się pomocy z zewnątrz. Szansa, że skrzynka się zwróci wynosi koło 5%. A to tylko koszt zwrócenia się kluczy za jedną skrzynkę, nie mówiąc już o przedmiocie, który po sprzedaży da nam bilans dodatni.

Sam nóż trafia się średnio 1% do 1,5%, ale nóż może trafić się różny. Od takiego za 40 Euro do takiego za
  • Odpowiedz