Wpis z mikrobloga

Co te media społecznościowe zrobiły z Internetem.

W latach 1995-2010 jakby ktoś miał oskarżenia o podłożu pedofilskim to byłby skończony i nie miały czego szukać w internecie.

W 2024 - jesteś pedofilem i działasz sobie jakby nigdy nic. Jesteś celebrytą, a nawet Cię bronią. Bez komentarza.

#famemma #boxdel #pandoragate #wardega
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawilnik: Może się tak wydawać. Prawda jest jednak taka, że większość tych spraw pedofilskich dopiero wychodzi na jaw po wielu latach. Bo wcześniej znani ludzie byli nietykalni.

Ja mam nadzieję, że trochę rośnie świadomość społeczna i mniej dzieciaków będzie na takie działania podatnych, a rodzice bardziej czujni.
  • Odpowiedz
@prawilnik moim zdaniem boxdel i tak był gówniarz wtedy i na pewno nie dostałby max wyroku czy co mu tam grozi, także to po prostu młodociany debil był i wydaje mi się, że aż takiej szkody nie narobił, aczkolwiek

TO KONTROWERSYJNA OPINIA
  • Odpowiedz
@Koobik: 19-latek to młodociany debil? Majac 18 lat jesteś osobą pelnoletnią, nie dzieciakiem.

Ja mając 19 lat nie pisałem do dzieci, nie wysyłałem im nudesów ani nikt z moich znajomych.
  • Odpowiedz
@prawilnik: Jak dobrze pamiętam to był kiedyś ziomek, co zaczął zbierać na sprzęt komputerowy, czy coś w tym stylu właśnie w latach co pisałeś i chłop za to został skreślony całkowicie, a dzisiaj takie zbieranie jest całkowicie normalne XD Kiedyś serio wystarczyło powiedzieć jedną rzecz źle i nie było czego szukać w internecie XD
  • Odpowiedz