Wpis z mikrobloga

Szukam jakieś ciekawej przystawki a'la SmartTv do mojego telewizora.

Interesuje mnie: port ethernet, android od wersji 4.0 wzwyż, 1 GB ramu, hdmi, 2xUSB i wygodne sterowanie do tego.

Ktoś coś ma? Używa? Poleca?

Dodatkowo pytanie o #xbmc - jak ustawić w tym cholerstwie "ulubione" w jakimś wygodnym i przejrzystym miejscu? Używam kilku wtyczek, i każdorazowe wchodzenie i szukanie tego czego chcę jest dosyć irytujące. Wiem jak sobie dodać "kanał" do ulubionych, ale czy jest jakaś możliwość spersonalizowania ulubionych? Porobienie etykiet/katalogów itp?

Pytanie bonusowe, jaka wtyczka obsługuje bezpłatny strumień #tvn24 ?

#telewizja #dvbt #software #komputery #android i moze #film
  • 14
@krwiopijca: Ja używam Raspberry Pi + OpenELEC + pilot od Panasonic Viera.

Ulubione dodajesz niedaleko ustawień skórki. Jutro mogę dokładnie powiedzieć gdzie jeśli nie znajdziesz.

TVN24 jest we wtyczce Goldvod.tv, ale przy dużym ruchu pojawia się, że trzeba mieć płatne konto Gold.
Goldvod.tv


@JURCZ91: o wlasnie, wiedzialem ze gdzies widzialem tv24

co do ulubionych, to wiem jak dodawac, PPM na kanal/katalog i dodaje do ulubionych, ale jak je sobie poukladac/etykiety porobic itp? Bo tak to mam np:

*filmy z lektorem

*A

*tvp historia

*dokumentalne

.

.

czyli kiepsko.

A chcialbym porobic jakies 'zakladki'/'katalogi' lub chociaz zmienic nazwy.

Dałoby rade?

thx
@krwiopijca: @pneumokok: Nie wiem czy rozumiemy dobrze "Ulubione". Może mi chodzi o skróty :) Jak się najeżdża przy domyślnej skórce na kategorie Video np to widzę na dole od razu parę ulubionych wtyczek. Nie muszę wchodzić w daną kategorię. Używam tylko wtyczek do oglądania. Tyle mi wystarcza i nie wiem czy o to samo nam chodzi.
@JURCZ91: @kodishu:

moze inaczej,

mam ulubione (załóżmy ze 20 kanałów), ale ich nazewnictwo mi nieodpowiada, albo sie dublują z innymi wtyczkami, i teraz tak: chcialbym sobie to jakos posgregowac, jak np w przegladarce internetowej, zrobic katalogi do ktorych wrzucam ulubione, i np. zrobic sobie:

wiadomosci

filmy

seriale

bajki

_dokumentalne