Wpis z mikrobloga

Niemniej, bez drugiej, "prześwietlonej" fotki, szczegółów takich bym nie uzyskał. Może i nie jest to hdr w dosłownym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@s4int: #!$%@?. Zajebiście że jesteś takim profotografem i robisz zajebiste hadeery i wgl. Nigdzie nie nazwałem się jakimś turbo-fotografem, ale oczywiście zawsze znajdzie się pare pajaców które skrytykuje cokolwiek by to było - bo on by to zrobił lepiej.

Pokazałem wynikowy obrazek, widzę, że niektórym się podoba - i gra.

Jeśli się nie mylę głównym założeniem techniki hdr jest uzyskanie większej ilości szczegółów poprzez zrobienie paru tych samych ujęć jako prześwietlone
  • Odpowiedz
@sztcz:

zluzuj poślady. Paru osobom się podoba, paru nie. Napisałem, że wygląda do dupy, bo tak myślę. Jak wystawiasz obrazek publiczności to licz się z tym, że nie każdemu się spodoba, zwłaszcza takie coś. Jak oczekujesz tylko pochwał to wrzuć na jakiś fotosik czy inne gówniane portaliki. Albo napisz tutaj, że tylko pochwały przyjmujesz, będzie łatwiej omijać.

Widzę, że masz straszny problem ze sobą, bo nie pisałem nic o tym że
  • Odpowiedz
@s4int: Zwracam honor, zły dzień miałem i trochę się uniosłem, do tego myślałem że "januszefotografii" było adresowane do mnie, dlatego odebrałem to jako "Ty jesteś #!$%@? fotografem (gdzie wgl. nie pretenduje do miana fotografa), a ja zajebistym".

A poświata, podoba mi się, chociaż nie wiem z czego ona wynika ;-(
  • Odpowiedz