Wpis z mikrobloga

@kiniaFF: Najlepsze są te przygłupy, które przychodzą z nikąd i nazywają cię czarnym orłem tylko dlatego, że nie nazywasz Wardęgi indygo i nie klękasz mu do miecza.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gieremek: Wykop zawsze byl neutralny, ostatnio oskarki (prawdopodobnie jestes w tym teamie) zamiast robic tak jak na tag bozy przystalo nazywaja j------o zwyrola ktory nabija sobie zasiegi i hajs na pandorze indygo xdd szkoda k---a gadac
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: Orłem to ty ją nazywasz, my nazywamy kogutem. Prawda jest taka ze internet jakoś musi sie bronić, z dwojga złego teraz lepiej wspierać zwyrola choć święty nie jest, niż bronić tego zepsutego człowieka.
  • Odpowiedz
Najlepsze są te przygłupy, które przychodzą z nikąd i nazywają cię czarnym orłem tylko dlatego


@Bohdan_P: takich tutaj większość dzisiaj. Jedyne pocieszenie, że jako czarny orzeł mogę liczyć na część z 50 milionów na zemstę na zwyrolu a oni mogą co najwyżej zgodnie z hasłem watachy połykać xd chociaż w sumie insulinowy impotent może mieć problem z nakarmieniem całej watachy xd
  • Odpowiedz
@kiniaFF: p---------e. Jak Natan jechał z zasadowcami to wykop propsował Natana, jak Wardęga jedzie z Boxdelem to wykop popsuje Sylwka. Wykop jest tam gdzie jest widowisko i nigdy nie był neutralny xD
  • Odpowiedz
@Gieremek: Smutne jest to, że przyjmujesz pozycję "albo albo". Cecha typowa dla plemiennych mas. Dla twojej wiadomości to nie jest tak, że osoby na tagu nie wspierają działań Wardęgi w zakresie obnażania Boxdela z kłamstw i dążenia do sprawiedliwości. Oczywiście, że wspierają, ale jednocześnie pamiętają kim jest Wardęga i jakie ma motywacje.

Natomiast dla was uruchomił się jakiś dziwny, wręcz z-----y i nieuzasadniony, kult jednostki.
  • Odpowiedz
@Dasiek12: A widzisz gdzieś tu obronę PDF-a Boxdela? Zobacz co właśnie zrobiłeś. Założyłeś, że skoro komuś nie ucieka krytyka Wardęgi, to musi być tożsame z obroną Boxdela. P------e, c'nie?

Zwyczajnie się zastanów nad prawidłowością takiego rozumowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiniaFF zwyrol dostarcza mocny kontent i dojeżdża petów. Robi na tym zasięgi bo dostarcza dobry kontent.

Dziecko ledwo zielone Ci zeszło, a twierdzisz, że wykop zawsze był neutralny xd wykop zawsze był chorągiewą i j---ł tych których nie lubił, przy czym to kogo lubi, a kogo nie jest bardzo dynamiczne xd
  • Odpowiedz
@Bohdan_P: Jasne że rozumiem twój punkt widzenia. Wiem że zwyrol nie jest święty. Może i jest tak ze ten wpis jest obiektywny i z tym nie miał bym problemu. Ale pamiętaj ze teraz trolle nie będą wybielać boxdela bo od razu by sie wyświetlili. Będzie rozmiękczanie tematu oraz podkopywanie pozycji Wardengi (może i słusznie). Potem zacznie sie wybielanie, jakaś akcja charytatywna oczywiście "Ja wiem ze pomyślicie ze to dla wybielania
  • Odpowiedz
@kiniaFF mnie też to dziwi, choragiewki w c--j, zwyrol wrzucił zdjęcie a oni wylizali dupe lepiej niż turski Rozparze. Jeszcze wierzą że on taki sprytny i sam wymyślił patent ze zmianą statusu w sprawie na pokrzywdzony. G---o prawda wszystko wyszło przypadkiem a oni durnie się cieszą
  • Odpowiedz