Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka U Frejera brak kasy i leci pod GŁUPIE GRAŻYNKI. Odcinek zaczyna:
1) dzieci chore musze sie opiekować,
2) nie możemy jechać na łódkę (tutaj patrz Asia kazała mu zapłacić)
3) głaszcze Brende po głowie a ta go zlewa - choroby nie widać
4) podchodzi do Junku a ona taka żywotna - cud ozdrowienia
5) głaska koty o niebieskich oczach
6) pudełko na motorek za drogie ale Asia focha strzeliła i kupił (diabli wzieli 120 puszek piwa), płacze cały czas o kase którą wydał
7) pojechał do speluny zabrać rzeczy i płacze bo Kmer nie chce się z nim napić.
8) Ale sam walił prawie do odcinki co widać na końcu odcinka:
tygrys12345 - #raportzpanstwasrodka U Frejera brak kasy i leci pod GŁUPIE GRAŻYNKI. O...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-26 131534

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2) nie możemy jechać na łódkę (tutaj patrz Asia kazała mu zapłacić)


@tygrys12345: to jest jedyny powód. Jak on musi za coś zapłacić to już jest kaplica. Każdy normalny człowiek jak np. będzie chciał kupić motor to pójdzie i kupi, choćby na raty (Uwaga: pojazd zakupiony na raty nie jest własnością banku, podobnie jak mieszkanie, telewizor czy każdy inny produkt).
  • Odpowiedz
@darth_invader

>2) nie możemy jechać na łódkę (tutaj patrz Asia kazała mu zapłacić)


@tygrys12345: (Uwaga: pojazd zakupiony na raty nie jest własnością banku, podobnie jak mieszkanie, telewizor czy każdy inny produkt).


To ja już nic nie rozumiem. Niby moja własność, ale w dowodzie rejestracyjnym bank widnieje jako właściciel. Niby bank nie jest właścicielem mieszkania na kredyt ale sprzedać, podarować nie mogę bo bank musi dać zezwolenie. To jest dopiero
  • Odpowiedz
To jest dopiero paradoks, ja jako "właściciel " muszę pytać o zgodę "nie właściciela"


@ghost666999: Towar jest po prostu zabezpieczeniem kredytu. Pracownik banku nie może ci wejść do mieszkania ani korzystać z samochodu. Jak sprzedajesz mieszkanie z hipoteką to po prostu spłacasz kredyt i przenosisz własność na nowego właściciela. Bank tutaj nie ma nic do gadania.
  • Odpowiedz