Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem czy jest jakiekolwirk potwierdzenie tego zajścia, chociażby w mediach lokalnych? Botak mi się wydaje, że taka bójka, której elementami byliby a) obcokrajowcy, b) maczeta chyba jednak wywołałaby jakiś odzew, i myślę że skala takiego odzewu byłaby nawet taka, że TV Republika założyłaby tam pole namiotowe, a Bosak i Konfa robiliby tam konferencje prasowe co godzina (bo to pożywką dla nastrojów antyimigranckich). A tu cisza kompletna.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest jakiekolwirk potwierdzenie tego zajścia, chociażby w mediach lokalnych?


@makary-makarzewski: Nie ma. Ale z drugiej strony też nie przesadzałbym, że media (nawet lokalne) na pewno by coś pisały. Tego typu sceny dantejskie z n--------i patusami w okolicy kebabów to norma i mają dość gwałtowny przebieg a sam Szarpanki pomimo spuchniętego ryja i rozbitego czoła nie został ciężko ranny. Co oczywiście nie zmienia tego, że doktorek prawdopodobnie rozmija się z
  • Odpowiedz
Szarpanki pomimo spuchniętego ryja i rozbitego czoła nie został ciężko ranny


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: no ale jak to ?! No przecież wykopki pisały, że "walczy o życie w szpitalu", "przeszedł operację ratującą życie", "czaszkę pękniętą od ciosu maczetą". A teraz się okazuje, że pijaczek pod kebabownią po mordzie dostał? No nie może być. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To nie jest dla Ciebie ciężkie pobicie? Mnie raz dorwali kibole lokalnej drużyny i przekopali w ~10 trzymając ręce bym się nie zasłaniał i lepiej od Szarpankiego wyglądałem.

Typ ma szew na pół czoła, na plecach siniak po bejsbolu, ryj cały opuchnięty z konkretnie podbitym okiem, a wykopek że to nic takiego lol. Niezłe tu harpagany postują widzę zaprawione w ulicznych bojach ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Takie pobicie to już praktycznie usiłowanie zabójstwa, ale dobra, mniejsza o skalę. W każdym razie Szarpankiego ktoś konkretnie oprawił, bo nawet po kilku strzałach i kopach na ryj człowiek tak nie wygląda jak on. Morda rzeczywiście nie jest ze szkła i to nie jest takie proste zostawić takie ślady.

Ludzie, którzy bagatelizują i mówią, że to jakaś tam zwykła pijacka szarpanina pod kebabem, widać ze nigdy się z nikim
  • Odpowiedz
@schweizer: To generalnie można założyć, że każde pobicie podchodzi pod usiłowanie zabójstwa bo to jak bardzo masz obity ryj w bójce zazwyczaj jest wynikiem zwykłego szczęścia - tego jak upadniesz albo czy zrobisz unik w dobrym momencie. Szczególnie gdy sam jesteś znieczulony alkoholem i masz zmniejszoną tolerancję na ból. Swoją drogą mam znajomego któremu brat patus mefedroniarz w awanturze w sylwka jebnął w ryj i wywalił go tak, że zarył
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: No nic, trzeba poczekać na nagrania. Nie mówię, że bezkrytycznie wierzę w wersję Szarpana o 7 dzikich zwierzętach z maczetami, ale lewactwo bredzące o jakimś casualowym "wyłapaniu w ryj od turasa", kiedy oni potrafili kręcić małysza o jakieś małe siniaczki aktywiszczy, jest bezczelne.
  • Odpowiedz