Wpis z mikrobloga

Mamy tutaj ekspertów od #bukmacherka? Dostałem taką oto wiadomość z serwisu bet-at-home, gdy chciałem wypłacić pieniądze z konta gracza:

Witaj Daniel, niestety nie możemy opracować Twojego zlecenia wypłaty, ponieważ nie zostały spełnione kryteria wymagane w regulaminie akcji bonusowej. Wpłaconą kwotą sumowaną również z kwotą bonusu należy 6 razy obrócić (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 2,0), przed możliwością zlecenia wypłaty. Po dokonaniu wymaganego w ramach akcji bonusowej obrotu, zlecenie wypłaty możliwe jest w dowolnej chwili.<


Co to znaczy? Czy widzę gdzieś ile razy do tej pory "obróciłem" bonus? Jeżeli dobrze pamiętam, to polegał on na podwojeniu mojej wpłaty. Wpłaciłem 50 złotych, dzisiaj mam na koncie 82,44, ale że nie gram od dawna, to postanowiłem tę kasę wypłacić.
  • 5
  • Odpowiedz
@mecenas_rolski: Jak wpłaciłeś 50 zł, to dostałeś 50 zł bonusu. Łącznie miałeś na start 100 zł. I teraz musisz postawić kupony łącznie na sumę 600 zł (6x 100 zł) po kursie minimalnym 2.0
  • Odpowiedz
@mecenas_rolski: Żeby sprawdzić ile masz już obróconego bonusu wchodzisz w swoje zakłady, zaznaczasz w kalendarzu datę od czasu kiedy wpłaciłeś hajsy i sumujesz stawki, za które grałeś zakłady. Tak jak kolega wyżej napisał musisz zagrać za łączną kwotę 600zł po minimalnym kursie 2.0.
  • Odpowiedz