Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawia te komentarze na wykopie zeby sie czegos nauczyc, z ciekawosci wszedlem w ogloszenia o prace z tym co ten tym pisal i w kazdym jest wymagane wyksztalcenie wyzsze. Ja nawet gdybym teraz byl super dobry w photoshopa/umiral programowac to i tak bym nie znalazl roboty z pustym CV mieszkajac w powiatowym 100k, majac wyksztalcenie zawodowe #przegryw
Fishwater - Zawsze mnie bawia te komentarze na wykopie zeby sie czegos nauczyc, z cie...

źródło: Screenshot 2024-08-19 at 00-09-17 Szajka handlarzy ludźmi rozbita na Pomorzu. Wszyscy pochodzą z Mołdawii Wykop.pl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fishwater: Bez papierków to niestety tylko po znajomości. Sam bym nikogo nie zatrudnił bez papierów bo nie mam czasu na weryfikowanie kogoś doświadczenia. Nawet moja siostra która miała w swojej branży duże doświadczenie i pierwszą pracę po znajomości to musiała robić studia i potem pełno certyfikatów, szkoleń i innych wymysłów które obecnie dużo jej dają - zmieniała kilka miesięcy temu pracę to od ręki dostała 20k na rękę tyle, że
  • Odpowiedz