Wpis z mikrobloga

#korsir a ja będe bronił naszego blondynka. Wyraźnie zaznaczał że Korsirówka nie chce być na filmikach. A wrzucanie stopklatki z jej twarzą na wykop to jest poprostu #!$%@? wykopkowe. Można sobie podś#!$%@? robić z Blondynka Grubego Pana albo Senatora bo sami udzielając sie w internecie sie na to piszą. A że mu puściły nerwy? Zdarza sie xD Wykopki i tak nie zasługują na szacunek
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX przez kilka miesięcy mówisz ludziom, że masz kogoś i ten ktoś nie chce występować na filmach, nagle wrzucasz tego kogoś na yt i dziwisz się, że ludzie doszukują się drugiego dna tej historii. Blondasek zrobił to z premedytacją, dla wyświetleń…
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX Nie no, jak przeczytam opublikowaną książkę to mogę ją przeczytać litera po literze, a wybrane fragmenty cytować w publicznym miejscu. Tak samo z opublikowanym filmem, mogę go oglądać klatka po klatce, a wybrane klatki, w ramach cytatu, pokazywać. No i ta reakcja Kuby żałosna, taka idealna pod efekt Streisand. Aż się dziwię że co 5 minut wykopki nie wstawiają tego zdjęcia. Przemilczałby to i wyszłoby 100x lepiej.
  • Odpowiedz