Wpis z mikrobloga

#famemma Gardzę tym całym przećpanym towarzystwem z ostatniego programu. Tam chyba tylko Zadyma, nie jest stałym użytkownikiem mefedronu. No i mam trochę sympatii do Taziego, do którego wszyscy tak się sapali, wydaje się z nich najbardziej poczciwą mordą. Ryży to oczywiście największy frajer programu, ale to już tradycja, cygan zawsze udaje wielkiego fightera, a potem tlen na rundę i elo. Wiewiór zachowanie jakby miał z 10 lat, ciężko się słucha tego mefedroniarza. Greg typowo, frajer wybitny. Tyburski, Alan, Szeliga, zdecydowanie najbardziej tępa trójka, podejrzewam, że IQ, dużo poniżej średniej krajowej. Podsumowując, frajernia straszna, w dodatku nudziarze. Ryży powinien dostawać mele na ten brudny pysk, od każdego kto koło nie przechodzi. Frajer bity wku*wia już mnie tym swoim ryjem, ciężko mu się umyć przed programem czy jaki c*uj?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menosas byku nie oglądaj. Kiedyś się mówiło, że tych programów się nie chce oglądać, a mimo to się zerkało. Żadnego programu z nadchodzącej gali nie obejrzałem, bo te zestawienia to jakiś żart. Zwyczajnie nie ma sensu oglądać.
  • Odpowiedz
  • 0
@dualloq: Nie oglądałem programu, widziałem tylko 2-3 min shotów. Ostatnie programy jakie oglądałem, to te z udziałem Natana i Denisa. Dodałem ten wpis bo słuchając ich chwilę na shotach, czuć tę arogancję jakby to byli kimś, a są tylko nudnymi, bezpłciowymi pajacami.
  • Odpowiedz