Wpis z mikrobloga

@parachutes: Tragedia. Znów idzie czarny weekend sędziowania. Dobrze że oba te mecze mi dyndają, ale się spodziewam jak muszą być wściekli ci, którym zależy. Przecież to parodia sędziowania
@parachutes: Zawiesiłbym go na pół roku. Tak się zeszmacić, ja rozumiem nurki jak chociaż czuje oddech na plecach, ale tutaj nawet tego nie było i jeszcze tak go bolało. Ech, dobra, szkoda mi nerwów na takie coś
@parachutes: No i cóż zrobić, stałem się jego hejterem. Pierw Teodorczyk, teraz on. Nie zniosę takich rzeczy, to poniżej godności. Miałem kupić jakiś czas temu Bassonga, wziąłem Ruddy'ego. Ruddy jest połamany a Sebastian strzela 3 bramkę. Ech...
@parachutes: Idealny karny. Torres się #!$%@?ł, podoba mi się to. Zwietrzył krew z Duńczykami i idzie za ciosem. Bardzo ładnie że zabrał tego karnego tamtym dwóm. Może już za dużo sobie wyobrażam, ale ładnie to wyglądało. A Larsson to kretyn, jak można w takim miejscu skosić Ramiresa
@parachutes: Swoją drogą dobrze, że zabrał karnego Luizowi. Jestem jego hejterem bo pcha się do wszystkich wolnych, a nie umie ich strzelać. Strzelił jednego, w meczu z Duńczykami, na farcie bo od słupka i to tyle. Ile razy wypieprzył piłkę w trybuny nie sposób zliczyć. Kolejny karny z dupy? Czemu rispekt dla Borussi, dostali 2 bramki od sędziego, sami stracili jedną przez niego i zawodnika. Tu powinien być remis i wszyscy
@parachutes: I powinni strzelić 0 bramek :) Wisła nie spadnie niestety, bo są w tej lidze gorsi, a przydało by im się to. Klub zepsuty od podszewki, trzeba go naprawić w jakiś radykalny sposób, bo inaczej będą się męczyć. Generalnie nie lubię ich, ale podobno to nasza zgoda, więc muszę myśleć dwufazowo :)