Wpis z mikrobloga

#danielmagical Oczywiście, że Tucznik zrobi powrót U2. Pewnie za część siana Gohy kupi albo wynajmie jakąś ruderę, wolnostojący 60m2 dom. Zgaduję, że na obrzeżach torunia sporo takich stoi. No i co komputer, cztery kamery, dwa mikrofony. Garczek i wersalkę aby było na czym śiedzieć.
Goha milion razy podkreślała, że kocha streamy, wątpię, że takie wypady na dyskotekę czy gale ( ile ich jeszcze zostało, rok może?) są dla niej bardzo stresujące, lepiej klapnąć na dupie i popijać taterkę, ale czy wróci na pełny etat? wątpię. Myślę, że to będzie coś na zasadzie bystrzaka. Czyli sttream melina 24h/7 a w Toruniu czyste mieszkanko i normalny kibel. Tak samo tucznik. Będą aktorzy za kebaby, chlanie, ćpanie i 50 zł.
Pezet, Łoboda, łeb sobie dam uciąć, że i Rokin szybko tam zawita, do tego jakiś lokalny menel i menelica, #!$%@? pokroju Venuski. Zobaczycie, że i Baobabun, który się wielokrotnie zarzekał, że nie też tam zagości. Kick daje wolność Magiczny to wie.
Sam będzie miał czyste rączki, przynajmniej do czasu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konesersztukinowoczesnej: chyba pogrzany jesteś. Kto tam by był i co byś oczekiwał po tym? Myślisz, że klimat starej u2 wróci jak oni wszyscy już po parę razy siedzieli i się boją, że pójdą znowu do celi? Grubas nie raz po wyjściu pokazywał jak się boi wrócić na stary poziom, bo go obserwują. A to, że nowa chata będzie to jedyny dym jaki zrobią to tak jak kulfon gdzie mieszkańcom już
  • Odpowiedz
@Tadzio_kanalarz:
Będzie padaka na podobe tych jego streamów na twitchu. Będzie sztywniusieńko i tyle.
Takie przygłupy jak Małysz,baobaba,arseny,czy nawet Radeczki,Jachimki trafili mu się raz.
Goha to już nie to samo,Jaca uznany za zaginionego.
Więc już nie ma z kim zrobić czegoś na poziomie U2
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Toć ja wiem że stara U2 już nie wróci. Ale odnosząc się do tego wpisu gdyby Tucznik kupił jakąś ruderę pod Toruniem i ulokował tam Gohę plus kilku starych aktorów i lokalnych meneli to mogło by wypalić. No wiadomo że stary klimat Urzędniczej już nigdy nie wróci ale lepsze to niż nic.
  • Odpowiedz
@konesersztukinowoczesnej: by wypalić? Słabo ogarniasz internety. Parę krzywych akcji i go namierzą. Obecnie policja już tak się łatwo nie cacka ze patostreamerami jak wcześniej. Jak mówiłem, nie masz na co liczyć... Będzie to ostra stypa, gocha już nie będzie piła na kamerach i będzie pilnowana by nawalona nie pojawiała się na streamach by gruby mógł ją dalej wykorzystywać do innych federacji. Jeśli będą mieli własną ruderę to i szybko ich
  • Odpowiedz