Wpis z mikrobloga

@Pabick: Trudno nie jest, ale to pewno dlatego, iż sobię łażę w pancerzu wspomaganym. Ekwiwalentem szybkiej podróży są latacze Bractwa Stali, do których jeszcze nie miałem okazji się dobrać, bo fabuły nie popchnąłem tak daleko. Na zwykłym poziomie, raczej częściej występowali, ale to tylko moje spostrzeżenie. Mniejsza ilość legendarnych, zaobserwowanych przeze mnie, wynika pewnie z tego że jak szczur biegam przez pustkowia, by nie wpaść na szpony śmierci, ale to
  • Odpowiedz
@Pabick: Trzy punkty w fizyka nuklearnego i figurka i to trochę trwa zanim się zużyje. Nie wiem czy to zmienili w next genie, albo na survivalu, wydaje mi się jednak, że rdzeń działa dłużej niż te bazowe 30 minut. ale nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@Anonymous_Cyberpope: te 30 minut to i tak za mało, chodzi mi o ten mode bo w poprzednich fallatach rdzenie miały działać setki lat, a nie że padają po 30 minutach. Jak grałem w normalnym trybie to było to strasznie denerwujące i po akcji wracało się do bazy jak żółw.
  • Odpowiedz
@Anonymous_Cyberpope: Pewnie sporo zależy od tego jak kto sobie grę "wyMODził", ale w trybie survival na początku moim zdaniem lepiej postawić na pancerze legendarne (potencjalne bardzo wartościowe bonusy) niż na pancerz wspomagany, który moim zdaniem przy braku Fast Travel bardziej przeszkadza niż pomaga (prędkość, przekraczanie rzek, ciężkie rdzenie, koszt utrzymania itd). Pancerz wspomagany pokaże pazur później, jak się rozwinie postać i ekonomię, znajdzie lepsze modele, ulepszy wytrzymałość, doda tryb bojowy,
  • Odpowiedz
@binx:

Pewnie sporo zależy od tego jak kto sobie grę "wyMODził"


Z "mechanicznych" to mam Better Settlers, Companion Infinite Ammo i Easier Kill XP. Te dwa od końca, od niedawna, bo wcześniej biegałem sam. Zmarnowałem dwa punkty na "Lone Wanderer"
  • Odpowiedz