Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: Ale dyskusji o czym, bo tematu nie wspomniałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja na przykład miałbym ochotę podyskutować o clownworldzie jaki obecnie obserwujemy, a jedynym miejscem, w jakim komentatorzy podejmują temat jest nawet nie wykop, a 4szambo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Ale dyskusji o czym, bo tematu nie wspomniałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kalifornix: chociażby o takich nołlajfach jak ten niżej z linku co to siedzi tu całą dobę i zachowuje się jak z choroszczy.
Link: https://wykop.pl/wpis/77674437/przypominam-ze-glowna-to-intelektualny-sciek-opano

Ja na przykład miałbym ochotę podyskutować o clownworldzie jaki obecnie obserwujemy, a jedynym miejscem, w jakim komentatorzy podejmują temat jest nawet nie wykop,
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

robertkk

Żywy dowód, że im dłużej wgapiasz się w Choroszcz, tym dłużej Choroszcz zaczyna się wgapiać w ciebie. (czy jakoś tak)
Przy okazji, przypominam, że krótko po wyjściu wykopu 2.0 neuropa nagle zamilkła i wróciła dopiero po kilku miesiącach ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
@Kalifornix: typowo Mirku, czyli wrzucanie "związków" z afryką np. wystarczy spojrzeć na /gif/ i to ile tam jest tematów BBC itp. Ale chociaż można obejrzeć bardziej obiektywne wieści z frontu na ukrainie. Gdzie ni jest tak kolorowo jak na wykopie odklejone robertykk i inne bombastici nam wmawiają.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Nie wiem od kiedy lurkujesz, ale spamowanie bbc (niekoniecznie brytyjska telewizja, ale też) było tam od zawsze, chyba już w 2016 jakiś turas spamował KARA BOGA, gdzie turasy miały być w rzeczywistości n-wordami i byczkować białych. No i poza tym, mamy też (pewną grupę). Ale ostatnio mam wrażenie, że ostatnio większość takich wpisów, to po prostu boty napędzane sztuczną inteligencją.

W kontekście tej przedostatniej (grupy) warto zapoznać się z
  • Odpowiedz