Wpis z mikrobloga

Przypominam, ze glowna to intelektualny sciek opanowany przez ruskie boty, jesli pisze sie o ukrainie, nie dziwie sie po ktorej stronie jest dzidek_nowak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertkk: i to pisze troll który ciągle siedzi na wykopie i obserwuje wszystko. Przez kilka dni typie cie wkręcałem i zazwyczaj z kilka minut po dodanym przeze mnie wpisie ty dodawałeś swój mimo, że robiłem to o losowych godzinach.
Ruscy będą ci i takim jak ty wdzięczni bo nikt tyle nie zrobił dla nich pozytywnych rzeczy jak wy.

TYP PO 5 MINUTACH OD MOJEGO WPISU DODAJE SWÓJ Z WYTŁUMACZENIEM XDDD
dzidek_nowak - @robertkk: i to pisze troll który ciągle siedzi na wykopie i obserwuje...

źródło: Screenshot 2024-08-12 at 09-19-45 Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otwieram trollownię po dłuższej przerwie. I ... (@dzidek_nowak) Wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: O nie, jak ktoś pisze dobrze o Ukrainie i kłóci się z kacapską trolownią, to wspiera r0sję! Ma to sens, absolutnie!
W końcu najbardziej poparcie dla Ukrainy rośnie, gdy serwis jest zalewany negatywnymi wieściami i znaleziskami w stylu "pijany Ukrainiec ukradł rower".
  • Odpowiedz
@mario999999999: Jacy znowu banderowcy? Ilu Polaków zabili ci źli banderowcy ostatnimi czasy? A Żydów? A Murzynów (nie licząc tych w kacapskich mundurach)? Ile razy najechali Polskę?
Łykasz ruską propagandę po same kule.

Nazwałeś Ukraińców mordercami i dziczą. Lepiej, żebyś miał dobre dowody, cwaniaczku.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: 100 000 polskich cywili ostatnio zabili Ukraińcy? Udowodnij, ale ułatwię ci robotę, wystarczy, że udowodnisz, że ostatnimi czasy zabili ze 200. Pewnie jak zbierzesz wszystkie ofiary morderstw i pobić ze skutkiem śmieterlnym + wypadków drogowych, to ci może wyjdzie za ostatnie 5-10 lat. Tylko w międzyczasie Polacy w ten sposób zabili kilkadziesiąt razy tyle Polaków. Stop polonizacji Polski!!!!!
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: A, no i koniecznie zweryfikuj, kogo zabili "banderowcy" a nie zwykły element przestępczy.
Zresztą, dyskusja dotyczy oskarżanie współczesnych Ukraińców o szczery banderyzm, więc jakiekolwiek czyny dokonane przez obecnie martwych degeneratów i tak nie wchodzą tu w grę. Ilu sprawców rzezi wołyńskiej jeszcze żyje? Przy okazji, miło, że wróciliśmy do 100 tysięcy, bo jakiś twój kolega już ze 150 tysiącami wyjechał.
  • Odpowiedz
@Pantokrator Wołyń, Wołyń, Wołyń, Wołyń = ponad 120 000 niewinnych ludzi.
Przewodów w kłamstwie.
Plus jak piszesz wypadki, morderstwa itp.
A porównanie Polaków z czapy dzbanie bo porównywalnie jest nas mnóstwo razy więcej.
WIĘC BANDEROWCY ZAMORDOWALI OGROMNĄ ILOŚĆ NIEWINNYCH POLAKÓW OD NIEMOWLĄT PO STARCÓW CZY TEŻ KOBIET W CIĄŻY.
Pasuje? ( ͡°
  • Odpowiedz
Pasuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzidek_nowak: Nie. Pytałem o "ostatnimi czasy", a nie 80 lat temu, czyli zanim jakieś 98% żyjących Ukraińców się urodziło.

Więc podsumujmy - na Wołyniu banderowcy nikogo nie zamordowali ostatnio. W Polsce też nie. Polacy zabijają nieproporcjonalnie dużo Polaków, w porównaniu
  • Odpowiedz