Wpis z mikrobloga

Kochani! Dziękuję jeszcze raz za wspólne kibicowanie pod tagiem #paryz2024. W tym miejscu chciałbym przywołać swój poprzedni wpis z Rio 2016 i Tokio 2020(21), gdzie analizowałem co będzie z nami za kolejne cztery lata.

To może i ja napiszę. Igrzyska bez Mirko sporo tracą na znaczeniu i w sumie dzięki, tym wkurzającym i tym rozsądnym spod tagu, że tutaj komentowali, bo nadawało to pewnego kolorytu do wydarzeń. Zawsze była świeża porcja niusów i śmiesznych obrazków. Nie zapomnę tez użytkownika od terminarza z telegazety xD Do zobaczenia za 2/4 lata! Ciekawe, gdzie nas zawieje życie, czy będziemy zasypiali w tych samych łóżkach z myślą o wydarzeniach na arenach w kolejnym dniu, czy będziemy siedzieli na tych samych kanapach w czasie walki Polaków o repa-repesaże. Samotnie oglądającym życzę towarzyszy, nie tylko do kibicowania. Ciekawe, czy Szpaku oraz Szaran nadal będą komentowali, chociaż oni to i nas zdążą przeżyć za mikrofonem. Obyśmy spotkali się tutaj w pełnym składzie, Mireczki!


Tym razem cała otoczka i atmosfera imprezy dowiozła. Było mnóstwo kibiców, nawet o 9 rano na stadionie lekkoatletycznym, gdzie reprezentanci egzotycznych krajów walczyli o awans w eliminacjach. Dodatkowo wszystko toczyło się w pięknej scenerii Paryża. Nigdy nie zapomnę siatkówki plażowej z Wieżą Eiffela w tle oraz zawodów jeździectwa w ogrodach Wersalu. Z drugiej strony, dla nas, polskich kibiców, zawodów było sporo, a niespodzianek mało. Z początku zwalałem to na negatywne podejście całego tagu, potem zrozumiałem, że coś jest na rzeczy i Polska zajmie bardzo niskie miejsce w tabeli medalowej. Nie rokuje to dobrze, mam wrażenie, że brakowało nam żelaznych faworytów, dominatorów, a sportowcy, w których pokładaliśmy nadzieje po prostu przegrali z psychiką. Mam nadzieję, że wszyscy, co kibicowali w 2016 i 2021, byli i teraz, czy to na tagu, czy po prostu przed telewizorami. Życie pędzi do przodu, a przed nami kolejny jego odcineczek w postaci 4 lat do Los Angeles. Obyśmy kolejnym razem spotkali się tu całą ekipą, szczęśliwi, spełnieni, w oczekiwanym miejscu życia. Bo nawet, gdy się różnimy w pewnych kwestiach, debatujemy, czy Polacy zdobyli odpowiednią liczbę medali, to tak naprawdę wszyscy chcemy jednego - emocji, wspomnień, dobrych wyników naszych ulubieńców i wygodnej kanapy z browarkiem obok. Trzymajcie się tam wszyscy i do zobaczenia! Igrzyska bez Wykopu to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet, jeśli mnie denerwujecie tym swoim narzekaniem i ubliżaniem (i spermieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to dalej otwieram aplikację na telefonie i przeglądam mirko.
Poprzedni wpis z 2016 roku: https://www.wykop.pl/wpis/19267827/to-moze-i-na-napisze-igrzyska-bez-mirko-sporo-trac/
Wołam komentujących: @therealhajto @Kielek96 @posuck @PatrixOK @Bianci
Poprzedni wpis z 2021 roku: https://wykop.pl/wpis/59643681/kochani-dziekuje-jeszcze-raz-za-wspolne-kibicowani
Wołam komentującego: @PiccoloGrande
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach