Wpis z mikrobloga

Kochani! Dziękuję jeszcze raz za wspólne kibicowanie pod tagiem #tokio2020. W tym miejscu chciałbym przywołać swój poprzedni wpis z Rio 2016, gdzie analizowałem co będzie z nami za kolejne cztery lata.


Wtedy oczywiście nie mógłbym przewidzieć, że następna impreza odbędzie się nie za 4, a za 5 lat. Szczęśliwie 2021 dał nam sporą ilość, choć bez kibiców, to jednak sportowych emocji i wzruszeń. Mam nadzieję, że wszyscy, co kibicowali w 2016, byli i teraz, czy to na tagu, czy po prostu przed telewizorami. Życie powoli idzie do przodu, a przed nami kolejny jego odcineczek w postaci 3 lat do Paryża. Obyśmy kolejnym razem spotkali się tu całą ekipą, szczęśliwi, spełnieni, w oczekiwanym miejscu życia. Bo nawet, gdy się różnimy w pewnych kwestiach, debatujemy, czy Polacy zdobyli odpowiednią liczbę medali, to tak naprawdę wszyscy chcemy jednego - emocji, wspomnień, dobrych wyników naszych ulubieńców i wygodnej kanapy z browarkiem obok. Trzymajcie się tam wszyscy i do zobaczenia! Igrzyska bez Wykopu to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprzedni wpis z 2016 roku: https://www.wykop.pl/wpis/19267827/to-moze-i-na-napisze-igrzyska-bez-mirko-sporo-trac/
Wołam komentujących: @therealhajto @Kielek96 @posuck @PatrixOK @Bianci
piotrass007 - Kochani! Dziękuję jeszcze raz za wspólne kibicowanie pod tagiem #tokio2...

źródło: comment_1628430327fCRl0VxaWL2qEBVdxtTtyX.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach