Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Amerykanie właśnie wygrali klasyfikację medalową. :(
Chyba, że jakaś tragedia stanie z Vallente w puntowym.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maclauren: Amerykanki mają pewne złoto w koszu. W omnium Amerykanka ma dużą przewagę. Dochodzi jeszcze amerykański zapaśnik i amerykańskie siatkarki w finałach jako opcje. Ale no, niestety. Następna okazja do strącenia jankesów chyba dopiero w Brisbane.
  • Odpowiedz
  • 2
@dondon: Wolę Chińczyków :) Nie lubię amerykańskiej buty, pajacowania i lobbingu w układzie dyscyplin i konkurencji. A jeszcze ta akcja z pokazywaniem klasyfikacji medalowej według ilości zdobytych medali, kiedy Jankesom to było na rękę, tylko przelała czarę goryczy.
  • Odpowiedz
@luczyk: zauważyłem że kilka osób tu na tagu życzy Amerykanom porażki w klasyfikacji generalnej, z czego to wynika? Osobiście chyba wszystko mi jedno, ale jakbym miał wybierać między nimi a chińczykami to faktycznie kibicuje Jankesom.
  • Odpowiedz
  • 1
@kracy-pan: Napisałem nieco wyżej + lobbowania za dokładaniem konkurencji w pływaniu, w których USA w Paryżu zdobyło 2 złote i 1 srebrny medal przy 1 srebrze Chin. Do tego ukracanie konkurencji w podnoszeniu ciężarów. A jak zobaczyłem jakie nowe dyscypliny będą w LA, to już się wyrzygałem na ich flagę. :)
  • Odpowiedz
@luczyk: dzięki za info, przynajmniej rzeczowe powody, bo czasami mam wrażenie że ludzie hejtuja od tak dla zaaady, wczoraj w skoku wzwyż jakiś Mirek nazwał Amerykanina śmieciem (już pomijam jak w ogóle można kogoś tak nazwać) tylko dlatego że ten nie chciał pójść na układ i wziąć złoto tylko walczyć, mi właśnie tym zaimponował (mimo że później przegrał).
  • Odpowiedz