Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego w ekipie lateksów są zawsze jakieś pokraki? Normalnie x-men.

Sławuś - otyły zwyrol, którego zasługi wypisałem w jednym z moich postów.

Mariola - zezowata żona Sławusia z 16 letnim doświadczeniem w "adwokaturze".

Rafał sKośno - syn komucha blokujący wszystkie lokalne inwestycje, prezes niezliczonych fundacji (1 osobowych). Człowiek grzebiący w śmietnikach, co nigdy nie miał kobiety, posługujący się wyborną polszczyzną na swojej karcie społeczności, urządzający pluszakową orgię w sklepie dla dzieci.

Piotr WSW - stary komuch, 207, pijak i to tyle chce mi się o nim pisać.

Jarek od psa - alkoholik i niesamowity przygłup, ale tak poza tym to nie ma mu za wiele do zarzucenia.

Mexicano - 207, krętacz i przygłup.

Berliniara - amatorka kiełbas, orzechówki i legginsów 5XL, fanką rozbijania małżeństw.

Wszyscy z wyglądem jakby ich w laboratorium jakimś robili, a wtórują im podobni.
@CzikaKiri czy cię tutaj atakuję?
#kononowicz dzięki Sławkowi to #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@termiantor: całe życie przez swoją nietypowość byli odrzucani przez swoje otoczenie (zero kolegów), teraz dzięki internetowi mogą się łączyć w grupy i napawać swoją nietypowością jak specyficznym zapachem szkolnej zamkniętym w strunowym woreczku
  • Odpowiedz
@termiantor: a kogo ma interesować łatwy zarobek na nieporadnych życiowo menelach?
Zobacz jakie pracę wykonują ci ludzie jeśli w ogóle pracują - WSW jeździł na czarno busem za 45 groszy z kilometra, onanista rozdawał wodę w PKP, pies aron cieciuje w banku, petotv woził bułki. Dla nich dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie jest warte taplania się w tym szambie bo pozwala zaspokoić nałóg bez uszczuplania wypłaty.
No przecież ludzi zdrowych(fizycznie i
  • Odpowiedz
@termiantor: bardzo zabawne jest to że jareczek aron, czyli skończony debil, jest najnormalniejszą osobq z całego towarzystwa - jakaś tam praca, rodzina, dzieci, czasem sobie chlapnie (ale kto nie lubi). W porównaniu do odchyleń jakie prezentuje cala reszta ecipy to naprawdę niewiele
  • Odpowiedz
  • 0
@Blame całą litanię o rudym już wcześniej wypisałem, a berliniara ma fetysz do starych dziadów, ponieważ nikt inny by jej nie dał obciągnąć.
Sławek i menele działają tak naprawdę na tej samej zasadzie.
  • Odpowiedz