Wpis z mikrobloga

Wiewiórki i Bobry dzień dobry dzień dobry! W związku ze sporym zainteresowaniem z Waszej strony oraz Waszymi nagminnymi prośbami, postanowiłem się zgodzić na zasypujące mnie sugestie odnośnie nowego projektu "Kurnikowo2.0" i w związku z tym pójść Wam na rękę. Tak, zdecydowałem się by ten projekt był ideą finansowaną przez nas wspólnie jako tzw. Start-up. Każdy z nas, kto chciałby uczestniczyć w tym projekcie i być właścicielem pięknej kury może przyczynić się do jego rozwoju i stać się również jego posiadaczem w jakimś procentowym stopniu zależnym od własnej inwestycji kapitałowej. Proszę wziąć jednak pod uwagę fakt, że już na tym etapie zostały zainwestowane bardzo duże środki finansowe, by owe przedsięwzięcie fizycznie mogło powstać oraz nieprzeliczalny, tzw. "know how", by projekt odniósł oczekiwany sukces. Żeby nie być gołosłownym jeśli chodzi o poniesione własne nakłady dowodem jest zamieszczona tutaj fotografia. Polecam jako nową formę inwestycji z długotrwałym zyskiem. OKUN bababa tsztsztsz!
#raportzpanstwasrodka
KapitanTorpedal - Wiewiórki i Bobry dzień dobry dzień dobry! W związku ze sporym zain...

źródło: 44152b62bdc0b212a389b3896757ab00716c9fd9f39071c419400f7d84c51bff

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KapitanTorpedal: Obciął kurom skrzydła,żeby nie latały , a podjazdów do wchodzenia na "grzędy" nie zrobił . One się tam chyba będą dostawały za pomocą telekinezy . To jest dzbanuszki jakich mało
  • Odpowiedz