Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Ok, epopeja edukacji mlodego mumina ciag dalszy. Nie dziwie sie ze Muminowa agresywnie reaguje ze nie musi sie z niczego tlumaczyc, ale jednak sami sie wystawili publicznie i klamali jak leci, a te informacje sa publiczne, wiec uwaga, nie tylko gimnazjum zaliczyl w tej slynnej spolecznej szkole (2015 skonczyl), ale i liceum :)
Wiec jedyne co moze pyknal w UK to przedszkole i wakacje u starych :) Ale pamietajcie, on nie czuje sie Polakiem bo cale zycie spedzil w UK i dlatego tak niepoprawnie mowi po polsku! Jacy oni sa zaklamani to bania mala.
oesucotusieodwala - #raportzpanstwasrodka Ok, epopeja edukacji mlodego mumina ciag da...

źródło: Untitled345

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dajcie spokój felipie hejtery!!! ona ma teraz mnóstwo klientów z pakistanu
do obsłużenia a wy mu w gimnazjach grzebiecie!!!
  • Odpowiedz
@oesucotusieodwala: pytanie czy skończył LO? Według tego co pisze na LinkedIn to chodził do college’u Nottingham w 2017-2020. Chyba ze to ściema pamiętam jak kiedyś Machaj go pytał dlaczego menu czy ulotek nie chciał zrobić muminkom czy jemu skoro kończył grafikę. I z tego co pamiętam to mieszkali w Nottingham tylko rok
  • Odpowiedz
z tego co pamiętam to mieszkali w Nottingham tylko rok


@RealBakman: No czyli jednak jak powiedział mumin "Filip jest brytyjczykem".
Może chodzi o identyfikację, były różne podejrzenia związane z identyfikacją/ tożsamością, a może właśnie chodzi o to, ze on identyfikuje się BRYTYJCZYKEM.
  • Odpowiedz
@RealBakman: sporo jak na 2 lata :) 2018-2020 juz byla wyprowadzka do Szwajcarii:)

Jakos dziwnie z tych szkol nie ma zadnych zdjec, wspomnien, znajomych, nie chwali sie osiagnieciami, durnej ulotki nie potrafil zarobic, nawet jego CV wyglada jak wzory tworzone 20 lat temu:) Za to dyplomy z ukonczenia Gim, zdjecia ze spolecznej szkoly w Bydgoszczy sa :)
oesucotusieodwala - @RealBakman: sporo jak na 2 lata :) 2018-2020 juz byla wyprowadzk...

źródło: 123456

Pobierz
  • Odpowiedz
@MWittmann: Kliknąłem w jego lajta jak zobaczyłem linka na tagu i trafiłem akurat na pytanie coś o Podlasie. Odpowiedział że nie wie, co to jest Podlasie i następne było czy jego ojciec jest ze Szwederowa (to dzielnica Bydgoszczy). Mieszkałem w Bydgoszczy tylko jeden rok studiów i nigdy później tam nie byłem na dłużej niż jeden dzień, ale zdążyłem poznać ludzi z różnych dzielnic Bydgoszczy. To było wystarczająco długo, że znam
  • Odpowiedz
akurat to ma sens


@RealBakman: Bo w tym bełkocie są jakieś ziarna prawdy i zapewne było tak, że jeździli z kraju do kraju.
Tyle, że nie zgadzają się żadne daty, szczegóły podawane na lajtach i wzajemnie się wykluczają często ich opowieści, albo nachodzą na siebie i inne cuda.
  • Odpowiedz