Wpis z mikrobloga

Teraz jak ktoś robi/zrobił coś głupiego można zrobić gambit Stanowskiego, prosty przykład:

1. Jesteś sobie np Boskakiem czy innym z konfederacji
2. Kolegujesz się z faszystami z AFD, wszyscy Ci to wytykają
3. Nagrywasz filmik który "wycieka" jak hailujesz z kolegami
4. Następnego dnia pokazujesz making off, It's a prank bro, nie było tak

Szachy 5D, lewactwo zaorane, hehe głupki uwierzyły, temat tego co robiłeś jest zamieciony pod dywan

#kanalzero #stanowski #polityka #heheszki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Olek3366: Ten reportaż i późniejsze wydarzenie to było okrycie mistyfikacji, Stano jest, jaki jest, ale rozegrał to z gracją
@theOstry Tam brakło elementu making off, było pokrętne tłumaczenie że to wyjęte z kontekstu
  • Odpowiedz
@Olek3366: O tym samym reportażu mówimy?

Na rok więzienia wodzisławski sąd skazał głównego oskarżonego, Mateusza S. - b. szefa zdelegalizowanego już stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność" i organizatora imprezy. To on rozesłał przez internet znajomym ponad 80 zaproszeń z programem "uroczystości" w postaci plakatu, na którym znalazły się m.in. godło III Rzeszy, swastyka i wizerunek Hitlera.
  • Odpowiedz
  • 0
@matt-pitt: Albo się mylę, byłem przekonany, że ten reportaż z tortem z pryncypałków okazał sie finalnie ustawką jakiegoś redaktora z tvn co chciał się wykazać. Jeśli to nie był fake to zwracam honor i przepraszam widocznie nie doczytałem
  • Odpowiedz
byłem przekonany, że ten reportaż z tortem z pryncypałków okazał sie finalnie ustawką jakiegoś redaktora z tvn co chciał się wykazać

@Skub4ny: No to trochę większa wpadka niż to, że niektórzy nie skojarzyli, że w filmie Stanowskiego wspominają wydarzenia nie w porządku chronologicznym, mimo że filmik był autentyczny (nie AI, bez cięć, tylko inscenizowany bait).

Dalej mu bijcie brawo, bo mi się już tej żenady komentować nie chce...
  • Odpowiedz