Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie. Jak kobieta za dużo się uśmiecha to w pysk jej dać, albo powiedzieć coś przykrego. Dla #p0lka jak za dobrze to w chmurach zaczyna latać.

#zwiazki #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blueweb: a co jak poskarzy się jakiemus bialorycerzowi, przyjacielowi a ten bedzie chcial bojowac i prowadzic z tobą własną krucjate

Ja kiedys takiego troglodyta poznałem. Skończylem gimnazjum i zerwalem kontakt z rowiesnikami. Po pewnym czasie dawna kolezanka do mnie napisala i sie ze mnie smiala i moejgo wygladu wysylajac moje zdjecia, a ja dalem jej bloka i potem wypisywal do mnie jej chlopak, ze mam ją przeprosić bo urazilem ksiezniczke
  • Odpowiedz
  • 0
@voasary

@Blueweb: a co jak poskarzy się jakiemus bialorycerzowi, przyjacielowi a ten bedzie chcial bojowac i prowadzic z tobą własną krucjate


Ja kiedys takiego troglodyta poznałem. Skończylem gimnazjum i zerwalem kontakt z rowiesnikami. Po pewnym czasie dawna kolezanka do mnie napisala i sie ze mnie smiala i moejgo wygladu wysylajac moje zdjecia, a ja dalem jej bloka i potem wypisywal do mnie jej chlopak, ze mam ją przeprosić bo
  • Odpowiedz
@Blueweb: Akurat to wyjątkowa sytuacja, bo ona była mocno jebnięta. Jej mama miała trzy córki, każda innym ojcem i dwóch ojców z nią mieszkało pod jednym dachem. Jej najstarsza siostra została zwykłym szonem i każdy miał nieciekawą opinie o niej, bo zachowywała się jak mamusia.

zresztą ona też, takie wzorce miała to zaczeła zadawać z jakimiś debilami. Ten gościu grał w piłke, w lokalnym klubie i często chodził po nocach
  • Odpowiedz