Wpis z mikrobloga

#stanowski #polityka #stonoga

Haha! Widzę że wszyscy dali się wkręcić w pranka, że Stanowski jest proPiSowski i że kanał zero ma linię PiSowsko-neutralną.
Hahaha... dobry prank!

Bo przecież tak nie jest, prawda?
Stanowski i kanał zero są niezależni tak?
... no chyba tak, co?

A tak serio to nie wiem jak wy, ale ja od początku kanału Zero trochę czułem jakbym miał do czynienia z jakąś subtelną propagandą PiSu. Zaczynając od tego, że na wjazd do Internetowego kanału na start załatwili sobie Dudę, po zapraszanie jakiś Czarnków, Perejry, którzy wcale tak źle nie wypadali w tych programach, jakieś mocne naciski na promowanie CPK i debaty w tym zakresie (co poniekąd jest zrozumiałe, ale ten temat CPK był mocno wtedy naświetlany przez PiS), tu jakieś informacje o spotkaniach Stanowskiego z Obajtkiem, tu kampanie reklamowe od NASK, które swego czasu działały na rzecz PiSu, czy Mazurek od którego można było też czuć proPiS w RMF - po tym wszystkim kanał zero mi jakoś zbrzydł i od dłuższego czasu oglądam tam już tylko apolityczne programy.

A Stanowski zamiast rozwiać gdzieś te wątpliwości dot. PiSu, to sobie kręci pranka, który jak dla mnie nie był jakimś dużym zaskoczeniem.

Mało tego - ten prank i te teksty o "rozmydleniu tematu" czy "zrobieniu tematu tak, żeby druga strona nie miała roszczeń" to #!$%@? brzmi jak z jakiejś autopsji, bo z tego co widzę, to materiał Kanału Zero o funduszu sprawiedliwości został masowo zjechany przez widzów, że jest "rozmydlaniem" tematu.

W #!$%@? mam tą całą politykę Tusków, Kaczyńskich i całą bandę tych karierowiczów, ale Stano mógłby chociaż gdzieś nakreślić oficjalnie, że bliżej mu do PiSu.

Też mieliście takie wrażenie?

begensky - #stanowski #polityka #stonoga

Haha! Widzę że wszyscy dali się wkręcić w p...

źródło: dudek

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@begensky: nie ma bezstronnych mediów, szczerze to mam w dupie nawet jak jest za pisem, póki nie ma tam szamba na poziomie republiki. Najgorsze co można zrobić to wybrać sobie jedne media i żyć w bańce, ja się staram czerpać wiedze z wielu źródeł, nawet wyborczą czasem poczytam.
  • Odpowiedz
@begensky: przecież Stanowski nigdy nie ukrywał że jest bardziej konserwatywny niż lewacki. Poglądy jakieś swoje ma, a skoro Polska jest z grubsza 50/50 to chyba lepiej zawalczyć o tych umiarkowanie konserwatywnych, tych co mają #!$%@? na politykę i tych co chcą posłuchać czegoś nowego bez odniesienia do polityki, niż ubrać się w tęczę, krzyczeć 8* i chcemy aborcji do dziewiątego miesiąca. Od tego tęcza ma tvn.

Niby w pis też
  • Odpowiedz
przecież Stanowski nigdy nie ukrywał że jest bardziej konserwatywny niż lewacki

@Matpiotr: Ale to nie o niego chodzi, tylko to tą pulę, która przy starcie kanału zero twierdziła, że znaleźli wreszcie obiektywne media.

niż ubrać się w tęczę, krzyczeć 8* i chcemy aborcji do dziewiątego miesiąca. Od tego tęcza ma tvn.


I takich co #!$%@?ą głupoty jak ty, bo nikt poważny w Polsce aborcji do dziewiątego miesiąca nie proponuje, tym
  • Odpowiedz
@Matpiotr Pereira źle nie wypadł? Przecież to była kompromitacja. Czarnek w takiej „chłopskiej” rozmowie zawsze się bronił, było wiadomym, że ten format rozmowy mu podpasuje. CPK to z kolei temat kluczowy dla rozwoju kraju.
  • Odpowiedz