Wpis z mikrobloga

"nie wiem czy to przez PESEL, ale wszystko po biegach mnie boli" - 25-letni olimpijczyk po przebiegnięciu 100m xD

#paryz2024
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacas: @Pawu1on

"nie wiem czy to przez PESEL, ale wszystko po biegach mnie boli" - 25-letni olimpijczyk po przebiegnięciu 100m xD


jakby powiedzial, że po biegu czuje się świetnie, to byłby jęk, że nic z siebie nie dał, a powinien być reanimowany za metą i dwa dni leżeć na wyciągu, wtedy byłby cień szansy, że się starał.
  • Odpowiedz
25 letni bolt


@RudyZibi: bolt to genetyczny fenomen na skalę światową na przestrzeni wielu dekad a nie podrzędny biegacz. Poza tym 25 lat w sporcie to nie jest juz młodziak i ma prawo łapać bóle, kontuzje wynikające z eksploatacji
  • Odpowiedz
No tak, w wieku 18-22 to są młodzi, jeszcze się uczą, a na następnych IO już są za starzy i swój prime mieli na Pucharze sołtysa rok wcześniej.
  • Odpowiedz
@banicjant997: jak ma 21 to za młody a 4 lata później to już za stary XD
#!$%@? igrzyska, jakieś memoriały Wojciecha Jaruzelskiego ważniejsze
Nie jesteś przypadkiem jakimś działaczem xD
@blejs Dokładnie, żenujące te tłumaczenia sa
  • Odpowiedz
@jacas: dziś słyszałem wypowiedź naszego zawodnika (chyba biegu przez płotki), że on w Polsce robił lepsze czasy, ale obecność innych zawodników podczas startu go deprymuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Nie jesteś przypadkiem jakimś działaczem xD


@RudyZibi: Nie jestem ale pograłem troche w zyciu i eksploatacja ciała 2x dziennie daje sie szybko we znaki. Poza tym dziwne bo na wykopie zawsze chodziła narracja ze przykładowi piłkarze 25 lat to juz stare dziady a teraz chłopak 25 lat po kątem bólu ciała to juz nie stary tylko junior i nie ma prawa nic go boleć xD
  • Odpowiedz
  • 0
@banicjant997: taką narrację to ty sobie wymyśliłeś
To jest wyśmiewane w kontekście nazywania 25 latka talentem który ma jeszcze czas się rozwinąć a to powinnien być już kawał zawodnika który trzyma poziom
  • Odpowiedz