Wpis z mikrobloga

Była w ogóle większa kompromitacja wykopków? pięknie się teraz wybielają, pisząc o wojence Stano-Zibi z perspektywy trzeciej osoby.
Jakby wcześniej nie zajmowali stanowiska i jakby wcale nie łyknęli tego fejka. Komentarze usuwane z szybkością, który zapewniłby medal olimpijski :D
Macie teraz miny jak Stonoga po wyborach.

W załączeniu pierwszy lepszy komentarz. Pińcet lajków. hahaha

@SzejdiSlimSzejdi - wybacz że padło akurat na Ciebie :D

#stonoga #stanowski #kanalzero
magic10rm - Była w ogóle większa kompromitacja wykopków? pięknie się teraz wybielają,...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-06 080315

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magic10rm: No to daj mi proszę chociaż jeden wywiad, gdzie Mazurek realnie grilluje #!$%@? kraju przez pis, albo jakąś aferę. Ale z taką nieustępliwością jak to tylko on potrafi. Tylko dodam, że wyjście Glińskiego ze studia, to taki sam performance jak to co zrobił wczoraj stano.

Ja nie przywalam się do tego jak grillował ludzi z KO czy lewicy, tylko o to, że rozmydlał WSZYSTKIE pisowskie afery. A ty mi
  • Odpowiedz
@magic10rm no przecież od razu przyznałem się do lykniecia zarzutki i nawet pochwalilem Stanowskiego. No podniecenie trochę odebrało mi rozum, jest mi wstyd nie z samego faktu lyknięcia zarzutki, ale uwierzeniu temu kretynowi Stonodze.

Zresztą jakby nie jeden twitterowy detektyw, to pewnie sam byś tego nie wyłapał xd
  • Odpowiedz