Wpis z mikrobloga

Była w ogóle większa kompromitacja wykopków? pięknie się teraz wybielają, pisząc o wojence Stano-Zibi z perspektywy trzeciej osoby.
Jakby wcześniej nie zajmowali stanowiska i jakby wcale nie łyknęli tego fejka. Komentarze usuwane z szybkością, który zapewniłby medal olimpijski :D
Macie teraz miny jak Stonoga po wyborach.

W załączeniu pierwszy lepszy komentarz. Pińcet lajków. hahaha

@SzejdiSlimSzejdi - wybacz że padło akurat na Ciebie :D

#stonoga #stanowski #kanalzero
magic10rm - Była w ogóle większa kompromitacja wykopków? pięknie się teraz wybielają,...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-06 080315

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@magic10rm: wykopki wykopkami, ale to łykały osoby publiczne, co gorsza też dziennikarze, politycy etc. Ręce opadają, tylko nieliczne osoby potrafiły to przeanalizować.

Stanowski to perfekcyjnie rozegrał, mistrzowski trolling.
  • Odpowiedz
@magic10rm obudziłem się i widzę że jakaś afera. I co w końcu chodzi? Wszyscy piszą na jednych ze ściema. Ale kto kogo ściemnia? To w końcu ten film stonogi to prawda, manipulacja, ale kogo? Pogubiłem się…
  • Odpowiedz
  • 2
@WhiskyRomeo: w największym możliwym skrócie: Stano z redakcją nagrali siebie podczas fikcyjnej odprawy, gdzie między innymi mówią wprost że Ziobry nie tykają xD
Później Zbyszek dostaje ten film i publikuje u siebie, a wykopki ogłaszają go moralnym zwycięzcą.
Kurtyna :D
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo Stano wysłał oczywistego fejka do stonogi, gdzie dziecinnie łatwo można było wychwycić manipulacje. Stonoga to opublikowal i ludzie którym pasowała taka narracja ruszyła z pochodniami powielając oczywisty bait. Oczywiście wykop cały zapłonął, a teraz jak okazało się że to podpiucha to usuwają komentarze :)
  • Odpowiedz
@magic10rm: Mordo, poza pierwszym akapitem, który nawiązuje bezpośrednio do nagrania, cała reszta posta jest prawdziwa. Mazurek od lat rozmydlał wszystkie pisowskie afery, a Szumowski grający bluesa u niego w programie, po tym jak wyszła afera z respiratorami to przecież też fakt. Duda na otwarciu to jest fakt, to, że SSP patronowały na KS też, Powielanie pisowskich spinów też (szczególnie o martwym żołnierzu na granicy) . To, że żona żona szefa
  • Odpowiedz
  • 0
@SzejdiSlimSzejdi: Mazurek najbardziej kompromituje Lewicę, myślę że to jasne. Głównie przez pozwolenie im mówić i zadając proste pytania. Ja naprawdę nienawidzę PiSu, nie mam problemu z tym, żeby przypomnieć sobie wywiady z pisowcami, które - lekko mówiąc - nie poszły tak jakby sobie Morawiecki życzył. I to samo z PO. Jeżeli Budka pytany o założenia swojego programu nie wiedział co powiedzieć, to jest to wina Mazurka?
Wiesz w czym jest
  • Odpowiedz