Wpis z mikrobloga

Są pewne sytuacji i zachowania, które budzą mój wstręt i których nigdy nie zaakceptuję. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców. Do wszystkich, którzy mają cokolwiek wspólnego: nie chcę Was znać i już nigdy żadnemu z Was ręki nie podam

#famemma
GenetycznyDominatornik - Są pewne sytuacji i zachowania, które budzą mój wstręt i któ...

źródło: image_picker_2AE97F5A-4F4E-4FD8-8C1D-5EAE2F3BD1D3-65818-00001CEC340A05DC

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenOdMirabelek: "dawać dupy" to może sobie świadomy człowiek, który osiągnął jakąkolwiek dojrzałość, a nie dzieciak który nie wie co robi i nie uświadamia sobie konsekwencji, dlatego prawo to reguluje żeby zwyrole nie mogli się tłumaczyć, że ich dziecko skusiło do ruchania bo "samo chiało". Co do rodziców to na 100% patologia i upośledzenie.
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish nie zgodzę się z tobą.
Wg tego toku myślenia nie powinniśmy skazywać małoletnich za zabójstwa Bo nie wiedzą jakie ich czyny niosą za sb konsekwencje.
Miałem 12 lat i wiedziałem co z czym i ile można złego nawijać tym kawałkiem mięsa :D
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek: no i nie skazujemy nieletnich, jedyną "karą" są środki wychowawcze i poprawcze, według prawa małoletni nie może być karany. W przypadkach kiedy wchodzi w grę sądzenie jako dorosłego to jest cała procedura z biegłymi psychiatrami, psychologami, badaniem okoliczności itd.
  • Odpowiedz