Wpis z mikrobloga

#famemma #primemma #cloutmma W całym zalewie krytyki wobec Prime osobiście uważam, że walki były dobre, jeśli nie bardzo dobre. Nie nazwałbym tej gali wybitną bo dla mnie otoczka/konferencje/programy > walki ale i tak mi się podobało. Clout obecnie rządzi niepodzielnie i tak nas rozpieścili ostatnio, że całkiem przyzwoita gala Prime nas nie satysfakcjonuje. To co głównie mogę zarzucić organizatorom to:
- kompletne niewykorzystanie potencjału na dymy, wręcz zmarnowanie go, były momenty ale to za mało przy takich zawodnikach
- kolejny raz Kasjusz na programach
- wywalenie Jówko i Robala
- kolejny raz Jóźwiak - Muran a finalnie jeszcze brak Pana Jacka
- zmiana formatu turnieju gladiatorów na stypiarskich wannabe sportowców (poza Czarnym Polakiem) ale tu na szczęście @Bezi77 w wywiadzie zapowiadał powrót do ułomów na 10 gali

A z plusów na pewno:
- FAS - Natan - fajna walka, świetny wynik, palec w oko, udawanie kopnięcia nogi Tuczenki, FAS złamany psychicznie, nic do dodania
- Rafon - Kaczor - też dobra walka, bez umiejętności ale memiczne zakończenie gdy Lordoza miał dość
- Taazy - Pasut - piękna pacyfikacja Pasuta, 3 rundy ostrej "mielarni"
- Goha jako patusiara zawsze jest dla mnie spoko do obejrzenia gdy nie wiesz czy dożyje do końca walki po latach chlania na Urzędniczej
- Wiolka - Laluna - jakaś tam ciekawostka z walką na gołe pięści, może być, bywały znacznie gorsze walki kobiet
- Erwin - Jay - na konferencjach nic nie wnieśli, SKIP, w walce jednak całkiem spoko, jak muszą zapychać "sportowymi" walkami to wolę takie niż Pasternaka, Lizaka czy Bątkowskiego

Można się śmiać, można krytykować za wiele rzeczy ale jak dla mnie było spoko. Teraz pozostaje czekać na Clout.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@jmateuszj pełna zgoda, większość walk oddała w przeciwieństwie do programów ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tego oczekujemy od Prime - dymów i mielarni na programach a tego niestety zabrakło. Na plus jeszcze KO na Ambro, może w końcu ten stypiarz zniknie z FF
  • Odpowiedz