Wpis z mikrobloga

@malinq: w takim razie jesteś na moim poziomie skoro też mnie obrażasz a nawet na niższym bo wchodzisz na rodzinę. Nie, moi rodzice nie są twoimi że muszą się leczyć ;)
  • Odpowiedz
@Ravau23: a kto niby decyduje o poziomie wyzwisk? To Ty wystawiłeś świadectwo swoim rodzicom wysuwając ataki personalne. Gdyby mieli czas na wychowanie Cię, to wiedziałbyś, że ad personam to błąd pozamerytoryczny sposób argumentacji i jest błędem logiczno-językowym. Ale widocznie woleli oddać się swoim uzależnieniom, zamiast zaopiekować się należycie dzieckiem. To nie wyzwiska. To fakty.
  • Odpowiedz
@malinq: wiesz co to jest wolna wola? Ile masz lat że wszystkie zachowania człowieka tłumaczysz wychowaniem przez rodziców? Poza tylko to że twoi to alkoholicy nie oznacza że każdy ma rodziców alkoholików;) Tak samo to że jak w szkole byłeś nielubiany i kopany po dupie przez rówieśników nie oznacza że innych nie lubią;)
  • Odpowiedz
wiesz co to jest wolna wola?


@Ravau23: czyli rodzice Cię wychowali, a Ty plujesz na ich wychowanie obrażając mnie, bo masz wolną wolę? To świetny argument, żeby tą wolność takim jak Ty odbierać.

Poza tylko to że twoi to alkoholicy nie oznacza że każdy ma rodziców alkoholików;) Tak samo to że jak w szkole byłeś nielubiany i kopany po dupie przez rówieśników nie oznacza że innych nie lubią;)


@Ravau23
  • Odpowiedz
@malinq: odbieranie wolności za wyrażanie swoich słów? Ciekawe masz podejście. A ty czym motywujesz? Uroiles sobie że moi rodzice są tacy jak twoi i brniesz w to....
  • Odpowiedz
@Ravau23: To jaka jest różnica między elektoratem PiS a PO? Bo o to mi się rozchodzi, że próbowałeś jakąś różnicę tworzyć, a teraz zrównujesz jednych i drugich.
Przypomnę twojego posta:
" jesteś na poziomie pisiorow. Wróć, niżej. Oni wierzą w to co Republika mówi bo innej opcji nie mają. Ty masz się za lepszego, masz możliwość zweryfikowania informacji w przeciwieństwie do elektoratu PiSu ale wierzysz w rudego."
To jak
  • Odpowiedz
@Ravau23: Nie tyle o telewizji co o tym co napisałeś. Zaintrygowała mnie ta różnica którą opisujesz, że widzowie TV Republika (w przeciwieństwie do elektoratu PO) "nie mają innej opcji". Jakby byli innym podgatunkiem człowieka o ograniczonych zdolnościach umysłowych, albo mówili innym językiem w którym tylko TVR nadaje.
No to cię prosiłem o doprecyzowanie tej różnicy i żadnej jasnej odpowiedzi nie dostałem, na czym ona miałaby polegać. Dostałem za to internet,
  • Odpowiedz
@CaptGinyu: czepiasz się kilku słów Beton pis to idioci. Beton po to też idioci. Z tym że beton pis wierzy w nich bo obiecali i spełnili w większości obietnice. A beton po jest dymany poprzez kłamstwa ich bożków a mimo to uważając się za lepszych i mądrzejszych nie pamiętają dlaczego dziewięć lat temu pisiory wygrali z większością. Kto głupszy? Dla mnie ewidentnie ci drudzy. Wyborcy pisu i po są ograniczeni
  • Odpowiedz