Wpis z mikrobloga

Bążur, da się dookoła poznańskiego rynku parkować na miejscach spp?

Będę nocować od północnej strony, w Puro. Koszt za parking to 90zł/doba, a widzę że spp jest tylko do soboty, więc zapłacę mniej za weekend niż na płatnym parkingu stając na ulicznym miejscu w strefie.

W Krakowie dookoła rynku jest ograniczenie wjazdu, ale Wrocławiu to jest do ogrania, oczywiście trzeba liczyć na cud, że trafi się miejsce, ale ja jestem w czepku urodzony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak to wygląda u Was? Gdybyście mieli tam podjechać i zaparkować to na jakich ulicach szukalibyście szczęścia?

#poznan
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iudex: wokół rynku i w pobliżu Puro bez problemu można parkować.
Sęk w tym czy znajdziesz miejsce.
Ale jak nie to w pobliżu jest Green Parking.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MichuB O, dzięki. Szukanie miejsca to już mój problem, mam do tego talent.

@dzieju41 Czy ja się pytałem o darmowe parkingi? Może jakbyś napisał jakieś zdanie proste to bym sprawdzał, ale na razie rzucasz jakieś oderwane hasła.
  • Odpowiedz
@Iudex: jest spp, ale wjazd standardowo przez szewską, trzeba uważać na uliczkach, bo są jednokierunkowe w większości, zakaz ruchu w okolicy chyba tylko na kramarskiej. Problemem może być mała ilość miejsc parkingowych w okolicy, w weekend może będzie trzeba kilka kolek zrobić, żeby załapać się na wolne miejsce. Szukaj ma szewskiej, żydowskiej, stawnej, kawałek dalej na masztalarskiej.
Puro spoko hotel i okolica fajna, miłego pobytu
  • Odpowiedz