Wpis z mikrobloga

Są na tagu #blackpill looksmaxerzy którzy poprawiają wygląd,podrywają #p0lka i łączą blackpill z pua?Chętnie się wymienie spostrzeżeniami blackpillowymi o roli wyglądu i ciemnej triady na ktorą leci #p0lka .Ja 190cm przystojna morda ale nie chad bo chadem jest się od górnego 2.5% tieru mordy.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kaminarii: pierdu pierdu ja tam połączyłem blackpill z pua i rucham najlepsze dupy wystarczy chcieć.Kupiłem buty podwyższajace i zamiast moich 190cm mam 194.5cm,dociałem do 12% bf i odsłoniłem kości policzkowe ze smalcu,dobrałem lepszą fryzure i dupy zaczeły same podchodzić oraz polepszyłem statystyke wsadów w stosunku do podejść do kobiet.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: Vincent i James z pua jebneli przeszczepy włosów bo sami wiedzą że należy łaczyć blackpill z pua a to są autorytety bo ruchają a nie są chadami.Jak ktoś jest 4/10 no to może o siebie zadbać ale i tak będzie brzydki i to fakt ale tutaj nie kieruje przecież przekazu do subhumanów tylko do normików i górnych normików żeby szli w looksmaxx i zagadywanie femoidów a nie się zamykali
  • Odpowiedz
@Looksmaxxer: Ja generalnie zamierzam przejść konkretny looksmaxing bo się zapuściłem ostatnimi laty, ale jak ogarnę co trzeba to wracam trzepać p0lskie sakwy. Jak już wygląd wróci tam gdzie trzeba to i bajera zacznie działać
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: no ja jestem te 7/10 taki chadlite czasem mnie zagadają same że przystojny jestem.To co mam odrzucić redpill bo mi przegrywy mówią żeby nie łaczyć go z blackpillem? xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: po drugie teraz 7/10 to jest to co 6/10 4 lata temu bo hipergamia #!$%@? i co drugi oski łaczy redpill z blackpillem i kupuje wkladki do butów żeby być oskim trzeba mieć 210cm
  • Odpowiedz
@Looksmaxxer: Rób co chcesz, możesz dalej płacić swoim guru pua 5k miesięcznie za gówno content, twoje życie twój hajs. Ale zakłamujesz trochę rzeczywistość swoimi wypowiedziami. Z twoją genetyką masz i miałbyś branie. Chłop 3/10 po siłowni i tak tego by nie miał. Niech się rozwija i ćwiczy, ale niech nie robi tego pod 'kobiety' bo i tak to nie wyjdzie. A redpill nie działa dla ludzi co nie są minimum
  • Odpowiedz