Wpis z mikrobloga

Macie jakieś wymagania, obawy itp. jeśli chodzi o koncert Comy jutro? Dla mnie fajnie by było, jakby zagrali set podobny do tego, jaki grali za ostatnim razem na festiwalu plus mogą być te nowsze żywsze kawałki w stylu Proste Decyzje albo Za Chwilę Przestaniemy Świecić.

#woodstock #polandrock
Vanlid - Macie jakieś wymagania, obawy itp. jeśli chodzi o koncert Comy jutro? Dla mn...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wstanczyk: Tylko chwilowa reaktywacja na parę koncertów. To już nie ten sam zespół, ale mam nadzieję, że się miło zaskoczę. Byłem na jednym z ich ostatnich koncertów przed zawieszeniem działalności i było całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@Vanlid: No ja przestałem ich śledzić, jak wraz z dojrzewaniem dotarło do mnie, że te teksty jednak nie były zbyt wysokich lotów. No ale słuchało się kiedyś, nie powiem
  • Odpowiedz
@Vanlid: Na moim ostatnim koncercie Comy wyszedłem w połowie, bo nie dałem rady słuchać jęków i miałczenia Roguca.
Jadę w tym roku na Rockowiznę, więc nie będę słuchał Comy, co by się nie nastawiać już negatywnie :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ogrod87 Jak byłem na ich koncercie to dawał radę. To było w 2018 chyba. Dwie pierwsze płyty to coś wspaniałego, potem było tak sobie (choć Czerwony Album daje radę). Ale mimo to Rogucki dawał radę do tych koncertów na Woodstocku mniej więcej, potem zaczął się bawić w aktorstwo na scenie i to śmiesznie wyglądało, jakieś kopniaki itd. na utworach. xD
  • Odpowiedz
potem zaczął się bawić w aktorstwo na scenie i to śmiesznie wyglądało, jakieś kopniaki itd. na utworach. xD


@Vanlid: A to akurat robił zawsze. Pamiętam, jak się rzucał na publikę jakoś w 2007 (i go nie udźwignęli ulańca xD)
  • Odpowiedz