Wpis z mikrobloga

#famemma Propsy dla Stracha, że miał odwagę wyłamać się z kryminalnego środowiska i pomóc wsadzić za kraty swoich #!$%@? patologicznych kumpli. Każdego, kto atakuje gościa za to, że pomógł Polsce pozbyć się kiilku śmieci uważam za zwykłą patolę. Od zawsze patologia nienawidzi "kapusiów" bo, gdyby ich nie było to mogliby robić co im się żywnie podoba; zabijać, kraść etc. Oby więcej było takich ludzi jak Strachu to Polska byłaby wspaniałym miejscem bez kryminalnych śmieci.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kisioj: ale on też jest kryminalnym śmieciem, dla nich też był patologicznym kumplem, nie #!$%@?ł się bo go oświeciło, zrobił to dla korzyści, yebać patologie, yebać wszystkich
  • Odpowiedz
@Kisioj: Oni tak wszyscy pierdo La głupoty.Tych co masa wsadził za kraty to część mu była wdzięczna bo gdyby nie więzienie to byłaby kulka.Tylko małolaty z pod bramy zachowują się jak prawilniaki ,ci wyżej sami wiedzą co i jak.
  • Odpowiedz
  • 16
@Kisioj przecież on się #!$%@?ł tylko po to żeby mieć mały wyrok. Nic więcej xD

Większość to robi żeby chronić swoją dupę ze strachu przed więzieniem a nie dlatego, ze stali się lepszymi ludźmi.
  • Odpowiedz
  • 2
@alljanuszx: No i swoje odsiedział i na szczęście dla społeczeństwa pomógł też wsadzić innych kryminalistów czym na pewno trochę odpokutował swoje grzechy. Ciekawe co by te osoby, które go krytykują zrobiły jakby Ci "dobrzy chłopacy", których wsypał porwali ich bliskich, np. matkę czy córkę. Mnie Strachu przekonuje. Był kryminalnym śmieciem, ale odsiedział swoje, odpokutował i zrobił najlepsze co mógł zrobić czyli pozbył się innych śmieci i zmienił swoje życie.
  • Odpowiedz
@Kisioj: błąd w rozumowaniu - to jest zbój, zwykły bandzior co się obsrał odsiadki. Dopóki policja go nie capnęła to napadał, krzywdził i się woził. Ciekawe jakbyś pisał gdyby przyszedł do Twojego ojca, pobił do nieprzytomności, połamał, wybił zęby i kazał za tydzień przynieść pieniądze bo będzie powtórka. Albo grupa w której latał zgwałciła Ci siostre? Miało by znaczenie dla Twojej rodziny, że po kilku latach uniknął zadośćuczynienia donosząc na
  • Odpowiedz
@Kisioj: zmienił swoje życie, ale daje do zrozumienia na programach, że jest dumny z tego kim był, niech sobie żyje ale nie powinno go być w internecie czy telewizji...
  • Odpowiedz
Mnie Strachu przekonuje. Był kryminalnym śmieciem, ale odsiedział swoje, odpokutował i


@Kisioj: grozi chłopakom na konfach, że gdyby to były lata 90 to by mocno pożałowali. Więc #!$%@? się zmienił tylko chronił swoją dupe. zapewne nie poszedł do prokuratora sam z siebie tylko dopiero jak go złapali.
  • Odpowiedz
  • 1
@alljanuszx: jeżeli dasz mi jakiś wywiad, gdzie mówi, że jest dumny ze swojej przeszłości to zmienię zdanie na jego temat, ale wydaje mi się, że nie znajdziesz bo z kilku wywiadów, które widziałem to mówił raczej, że się wstydzi swojej przeszłości kryminalnej i gdyby jeszcze raz miał wydać kolegów przestępców to by to zrobił.
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskeyIHaze: groził?
Groźba:

zapowiedź niebezpieczeństwa, kary, zemsty itp.


Nie groził. Stwierdził fakty, że Ci pseudo zasadowcy są idiotami, bo gdyby żyli w tamtych czasach, które tak sobie upodobali ze względu na "zasady" to szybko by zostali wyjaśnieni, a on sam w tamtych czasach by ich #!$%@?ł. (to fakt i też nie mówił, że jest z tego dumny)
  • Odpowiedz
zapowiedź niebezpieczeństwa,

to szybko by zostali wyjaśnieni, a on sam w tamtych czasach by ich #!$%@?ł.


@Kisioj: brzmi jak zapowiedź niebezpieczeństwa. Zresztą pewnie się jeszcze okaże, że jak mu kariera aktorska trochę klęknie to jak reszta tych nawróconych #!$%@? jakiś numer.
  • Odpowiedz