Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki z tagu #ps5
Szukam osób oszukanych na wspólnych zakupach gier przez użytkownika wykopu o nicku @PanPrezes_PL
Zablokował mi dostęp do kont z grami, które wspólnie kupowaliśmy.
Są to gry na kwotę około 250zł. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że pretensje mogę mieć tylko do sobie, że dałem się zrobić w ten sposób przez nick z wykopu, ale jestem ciekaw czy jestem jednym jeleniem, którego w ten sposób wyrolował?
Oczywiście po zakupie przez jakiś czas kontakt był okej i trochę pograłem, ale do gier chciał bym wrócić a nie mam jak…
Oczywiście wiadomości prywatne zablokowane, telefon nie odpowiada, mimo ze jest aktywny i odbiera blik, a z innego numeru da się usłyszeć sygnał.
No klasyka gatunku, a może jest ktoś kto mieszka w Białymstoku tak jak nick z wykopu i był nawet w odwiedzinach po nieudanej współpracy?
rajman - Siemanko Mirki z tagu #ps5
Szukam osób oszukanych na wspólnych zakupach gier...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rajman: idź na policję, oszustwo nie ma minimalnej kwoty, zakładam że sms masz historyczne.

Wyślij mu blika, o tytule że jutro idziesz na policję, w sekundę wróci z ameryki( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem serio idź na policję.
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Odpalenie VPN w celu ukrycia swojej lokalizacji w internecie nie, ale w celu udawania ciapatego żeby ci taniej grę sprzedali, jak najbardziej.
  • Odpowiedz