Wpis z mikrobloga

Rozstrzygnijmy to raz na zawsze

#nieruchomosci #ankieta

Co wybierasz

  • drewniana chatka na wsi w Polsce B 36.7% (47)
  • mieszkanie w Gdańsku 63.3% (81)

Oddanych głosów: 128

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
@Dedo997: zadupie jest fajne dopóki nie trzeba znaleźć partnerki, wtedy okazuje się że większość kobiet wyjechała, albo zdrowie się nie posypie i nagle okazuje się że najbliższy specjalista 100km dalej, podobnie pogotowie okulistyczne/dentystyczne, na zadupiu coś takiego nie istnieje, do tego niech zimą dowali śniegu i jesteś uwięziony. U mnie w wiosce ostatnio nie było kilka dni zasięgu XD O rynku pracy nie wspominam, bo zaraz ktoś napisze że przecież
fhgd - @Dedo997: zadupie jest fajne dopóki nie trzeba znaleźć partnerki, wtedy okazuj...

źródło: 3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kolanka 20 minut od centrum, ale jadąc ścigaczem i o 3 w nocy. @fhgd bo blisko mają do Krakowa, Warszawy, na Śląsk, to się wyludniają, bo nawet w samych Kielcach najlepsze co mogą obiecać, to januszex albo kasa w markecie.
  • Odpowiedz
@fhgd: ok dzięki za info najważniejsze że pan ciapak dowiezie jedzenie po taniości i mogę wyjść do „specjalisty” z terminem za 3 lata, no ale przynajmniej mam klitkę 30m i słyszę sąsiada jak sra za ścianą nie to co biedni ludzie z wiosek muszą 300km jeździć do lekarza po jedzenie i po kobiety do potężnej Warszawy xd
  • Odpowiedz