Wpis z mikrobloga

Hej jaki jest obecnie najlepszy system sklepu internetowego + pos?
Przy założeniu, że mam 30 000+ produktów i potrzebuję się integrować z wieloma dostawcami + system pos do sklepów stacjonarnych?

Obecnie używam idosell (dawniej iai-shop) ale mając wykupiony najwyższy pakiet dostaję od nich:
a) mają ciągle wpadki, teraz np strona nie działa (bo co? bo tak)
b) support ciągle czegoś nie wie, dochodzi do tego, że ja wiem więcej niż oni o ich systemie
c) kontakt z supportem jest bardzo utrudniony (kontakt jedynie przez komunikator online na ich stronie, jeden błędny ruch i wypadasz z kolejki)
d) wypuszają płatne ficzery które nie są produkcyjne a te produkcyjne mają poważne błędy
e) ficzery które powinny być elementem sklepu w obecnych czasach (szybki koszyk np) są sprzedawane jako dodatkowe usługi z wręcz wymuszniem przejścia na ich system płatności (idopay)
#biznes #kiciochpyta #ecommerce #sklepyinternetowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, rzuć okiem na nasze rozwiązanie www.trisoshop.pl
- stabilne serwery (w tym miesiącu SLA "99.983%" w razie czego udostępniamy raport)
- rzadko się zdarza aby support czegoś nie wiedział, tym bardziej że otrzymujesz jedną główną osobę, która zajmuje się Twoim sklepem
- kontakt z support telefoniczny, mailowy, przez czat na stronie a także whatsapp
- szybki koszyk, dynamiczna wyszukiwarka, integracje z wieloma systemami płatności itp. są standardem oprogramowania i nie pobieramy za nie żadnych dodatkowych opłat
- brak ukrytych opłat jak np. dodatkowe opłaty za limit zamówień (u nas jest jest bez limitu)
  • Odpowiedz
  • 0
@Jacob współczuję sytuacji. Wybacz, ale zaciekawiło mnie to, co napisałeś w punkcie c) – to już nie ma systemu ticketowego poprzez który można było uzyskać nawet kontakt telefoniczny ze specjalistą lub pm-em? Korzystałem kilka lat temu na prawie najtańszym pakiecie.
  • Odpowiedz
  • 1
@ecco: jest, i działa to różnie. Czasem musisz najpierw napisać wewnętrzną wiadomość w systemie by móc się w ogóle umówić na kontakt z osobą która coś będzie wiedziała w danym segmencie.
  • Odpowiedz
Presta, megento, shopware - co człowiek to opinia jednkaże wszystko będzie wymagało drogiego dostosowania i wdrożenia pod Ciebie.
  • Odpowiedz