Wpis z mikrobloga

@Markotny_Marek: Problem z jakąkolwiek bronią jest taki, że prawo u nas bazuje na interpretacji przepisów przez prokuratora a on z natury będzie chciał #!$%@?ć max karę. Absurd jest taki że napadnie cię trzech typów i o ile przed zarobieniem kosy nie oklepią cię do momentu kwalifikacji na SOR to próbę zabójstwa masz gwarantowaną
(bo według wykładni napad we trzech nie oznacza że chcieli Cię zabić i nie mogłeś mieć pewności co do ich intencji a użycie noża = determinacja i przekroczenie granic obrony koniecznej) Oczywiście wszystko da się wytłumaczyć i można się obronić przed sądem, normalni sędzia też się trafiają no ale bądźmy poważni, tu chodzi o Twoje życie...

1. Policja również nie będzie przychylna bo dla nich trójka pięściarzy to mniejszy problem niż jakikolwiek nożownik który zdecydował się wykorzystać nóż. Nawet jak byłeś wzorowym obywatelem do tej pory.
2. Tłumacz się po co ci był nóż i dlaczego nosisz ze sobą całkowicie legalne narzędzie bandyto ty.
3. Czy na prawdę bili cię na tyle mocno że zdecydowałeś się użyć wspomnianego noża? Czy nie mogłeś zaryzykować trochę dłużej na przykład pęknięciem czaszki aby być bardziej pewnym że
  • Odpowiedz
@kiszczak: ale gdzie tam jest coś o atakowaniu ich nożem czy w jakikolwiek inny sposób?
Stosujesz bardzo mizerną manipulację, cytowana przez Ciebie treść nie niesie żadnego ładunku zagrożenia ani żadnej innej emocji.
Płytkie to i #!$%@? warte 🙂
  • Odpowiedz
Bynajmniej nie do atakowania, nigdy w życiu nikomu nic nie ukradłem, nie pobiłem jako prowodyr

Nie prowokuję sytuacji, napotkane sytuacje nerwowe staram się załagodzić, kilka razy musiałem kogoś jebnąć w ryj i uciec


@Markotny_Marek: Tak tak, a po slownictwie jakiego uzywac widac ze jestes czlonkiem jakiejs grupy dresiarskiej, albo co najmniej ze siedziales.
  • Odpowiedz
@Markotny_Marek Ten cytat

jestem zdania, że coraz bliżej jest do faktycznego użycia noża w ramach obrony.

Nie ogarnę trzech chamów którzy umieją swoje i atakują mnie za nic na ulicy, albo rzucają teksty do mojej ukochanej.


wyraźnie mówi o tym, że jeśli zaatakuje Cię trzech typów ALBO rzucą oni coś w stronę Twojej partnerki to jest to dla Ciebie sytuacja do użycia noża. Słowo "albo" nie jest synonimem "i", więc zgodnie
  • Odpowiedz