Wpis z mikrobloga

#!$%@? mówcie co chcecie, ale Jóźwiak literalnie jest jednym z najbardziej żenujących, #!$%@?ących i bezbekowych typów we freakach xD.
Sadzi jakieś #!$%@? teksty z filmów sprzed 20 lat, głupio się podś#!$%@?. Literalnie przypomina mi to jak 17 lat temu wydrukowałem pociski "Twoja stara....." z nonsensopedii i latałem z tą kartką wyzywając laskę, która mi się podobała. Tyle że ten chłop ma prawie 50 lat, a zachowuje się jakby jeszcze kończył ostatnie szlify w szkole specjalnej. Zero wyczucia, zero poczucia humoru, nawet nie kuma że to co mówi jest #!$%@?, nieśmieszne, jego prowokacje są denne i żenujące i za każdym razem mam second-hand embarassment jak go słucham. Niech on już #!$%@?.
#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makavlani: zgadzam się, ale mnie osobiście bawi to jak bardzo ten gość nie pasuje tam i za każdym razem każdy go ciśnie że jest bezbekiem.

Przypomina mi on postać Michaela Scotta :D
  • Odpowiedz
Literalnie przypomina mi to jak 17 lat temu wydrukowałem pociski "Twoja stara....." z nonsensopedii i latałem z tą kartką wyzywając laskę, która mi się podobała.


@Makavlani: o #!$%@? opie, piękna historia xDD podziel sie szczegółami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Kruk_98: Nie ma co opowiadać. Miałem 10 lat, kuzynka kumpla przyjechała na wakacje z drugiego końca Polski, wpadła mi w oko, a że człowiek młody i głupi, to w myśl zasady kto się czubi ten się lubi, zacząłem jej cisnąć tekstami z cyklu "twoja stara....", a takowe były szczególnie popularne w tamtych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatecznie nic tym nie wskórałem i się na mnie
  • Odpowiedz
@Makavlani tylko nie rozumiesz, że tacy jak on też są potrzebni jako worki do bicia, czy kontrast. Gdyby każdy był odpalony na 300% poddymiania jak Natan to też mogłoby to dać odwrotny efekt. Dlatego potrzebni są takie Rataje, Jóźwiaki i Ciosy
  • Odpowiedz