Wpis z mikrobloga

Mam taki problem Soundbar Creative Stage podłączony pod HDMI do telewizora Philips 48PFKXXXX. TV dość stary ale jary.I tak mam podłączona podstawkę Xiaomi Mi Box S. Problem wygląda następująco. Dźwięk bardzo często zanika. Na Youtubie działa dobrze i czasami dźwięk zanika ale później wraca do normy ale np jak włączam MAX, Netflix czy Disney to jedne ścieżki dialogowe działają, a po chwili głucha cisza i znowu działa i cisza. Gdy przechodzę na HDMI pod którego mam podpiętą konsolę wszystko działa tak jak trzeba. Mam włączona funkcje HDMI ARC. W podstawce działa wszystko pod BT ale z racji, ze nie mam pilota do soundbara wygodniej mi się posługiwać tylko jednym pilotem do wszystkiego (pilotem od TV).Poza tym mam sporo rzeczy podpiętych pod TV i wole mieć podłączonego SB po HDMI Pytanie jest następujące. Jaki może być problem zrywania sygnału/dźwięku pomiędzy Mi Boxem a soundbarem? Musi być jakiś sposób na rozwiązanie tego wkurzającego problemu

#audio #telewizory #mibox #pcmasterrace #elektronika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ReeceWithouterpoon: Już wiem jaki jest problem Stage ma domyślnie włączony tryb oszczędzania energii i gdy nie "odczyta" pasma przechodzi w stan uśpienia. Mi box może jest gównem ale nie aż takim
  • Odpowiedz