Wpis z mikrobloga

Nie było żadnych danych matki, ani jej zdjęcia. Broń Boże nie stalkowałem jej – nie jestem nietypowy (=zero kolegów, kukoldyzm). Post nie miał na celu obrażenia czyjeś matki, a wyśmianie Szefito.

Czy jednak komentujący ma rację? Pytam bez podś#!$%@?, a zupełnie serio

#kononowicz #patostreamy
mama-placi-za-oc - Nie było żadnych danych matki, ani jej zdjęcia. Broń Boże nie stal...

źródło: IMG_0081

Pobierz

Osądźcie mnie, a później spalcie na chruście

  • Zachowałeś się jak człowiek boży 69.7% (23)
  • Zachowałeś się jak Nowak 30.3% (10)

Oddanych głosów: 33

  • 12
  • Odpowiedz
@mama-placi-za-oc: Nie no jak Nowak się nie zachowałeś. Chodziło mi o to że tych wpisów ze wspominaniem członków rodziny na tagu ostatnio jest tyle, że się ulewa. Z perspektywy widzę że trochę overreact, ale z zasady wypowiedzi o rodzinie poza tymi, że pewnie się za nich wstydzą uważam że lepiej sobie darować.
  • Odpowiedz
@cl-sr: spoko, luzik, ja sobie żartuję trochę tym wpisem. Nie obraziłem się czy coś :P

Zresztą zdjęć rodziny Nowaków i tak dalej nie wrzucam tutaj, nie obrażam i tak dalej, bo nie popieram takiego czegoś
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: A bana jak nie było, tak nie ma. Ile mówiłeś że spadło tych wpisów? 12? Pokażesz kwit? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak nawiasem, to jeden spadł za "atakuje mnie" a był o rudzielcu. Po 30 sekundach od wrzucenia przeze mnie screena że spadł to go plusowałeś. Przypadek? Będziesz moim nickiem na następnej rozprawie też machał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Popraw
  • Odpowiedz
@cl-sr: Jejku, jejku! Jejku jejku! Wszystko tak poważnie traktujesz, a Czika chce tylko figle porobić xD Około 14 zestrzeleń było dla Cziki. Ty masz 1 i być może 2, bo domyślam się, że to Ty mi straciłeś pewną rzecz. Tak więc 14:2 dla Cziki. A pochwal, się ile masz zatopieńi zwanych banami? Czika do 30 dobija! Ahorita! Czika figlarz (chyba, że Górskiej Pani ubliżają, to się uruchamia) wyluzuj. Dobrej nocy!
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: O, czyli jak już wyszło że się na zgłoszeniu wyłożyłeś to śpiewamy "to śmieszki som, wyluzuj XD"? Jest wtopa z tym zgłoszeniem, co? Jak już dzielicie konto z mariolką to kontrolujcie co zgłaszacie i jak zgłaszacie, pewnie myśleliście że skoro tego nie nagłośniłem wcześniej to nie zauważyłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Około 14 zestrzeleń było dla Cziki.

XDDDD Dobra, pokazuj historię zgłoszeń, pośmiejemy się razem.
  • Odpowiedz
@cl-sr: będzie «wysoki sqdzie… {chlip}, proszę mi namierzyć {chlip} użytnika ce el minus es er, moje narzędzia sq… {chlip} niewystarczajqce»

  • Odpowiedz