Wpis z mikrobloga

Ewentualne wprowadzenie kredytu 0% będzie miało dla mnie pewien pozytywny efekt. Będę wiedział na które partie, które go poparły, więcej nie zagłosuję. Zawęzi mi się ilość kandydatów w standardowym wyborze pomiędzy mniej, lub jeszcze mniej pasującym mi ugrupowaniem. Jeśli rzeczywiście ktoś będzie pchał taki projekt, to ja tego po prostu nie wybaczę. #nieruchomosci #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
@yet_another_user: nie no wiadomo że jak coś obiecują to powinni się wywiązać jak jest okazja. Mi bardziej chodziło o to że co wybory slysze że tych czy tamtych każdy rozliczy. No i wszystkie partie coś obiecują a potem się wycofują
  • Odpowiedz
@Kolanka

@TrudnoDzisODobryLogin konfa może swoim wyborcom nasrać do ryja a oni i tak im wybaczą


Akurat z tym sraniem do ryja to wyborcy Tuska uwielbiają xD jakbyś nie wiedział to konfa jeszcze nie rządziła, a już masz jakieś halucynacje, ale jak Tusk kłamie to i tak razem z tobą radykalni wyznawcy znajdą "wytłumaczenie". 500+ plus pisiorów było wedlug was wielkim rozdawnictwem, a tuskowe 800+ już nie rozwala gospodarki i musiał
  • Odpowiedz
konfa może swoim wyborcom nasrać do ryja


@Kolanka: no konfa to tak balansuje i można się z nimi z tymi katolonarodowo poglądami nie zgadzać tudzież ze strategią z jakimiś sojuszami z afd, ruskimi czy nawet pisem. Ale to tusk #!$%@? wyborców w każdy wybory. Konfa mi krzywdy nie zrobiłą nigdy (możliwe, że dlatego bo nie była u władzy) a tusk przecież kłamie jak pies w każdej kampanii.
  • Odpowiedz
@siwy-y: konta jeszcze nie rządziła użyte jako argument xDDDD Jak nie jesteś w stanie przed tą tragedia domyślić się co to by oznaczało to lepiej nie uczęszczaj na wybory
  • Odpowiedz