Wpis z mikrobloga

  • 0
@marv0oo dałem go od razu na czarną by nie mógł szerzyć swojego trollingu pod moimi wpisami

Mój ulubiony moment na streamie to jak boxdel losowo przeczytał jego nazwę z Twittera i mówił "ej co to za ziomek nwkkn bo ja go nie znam" mimo że nigdy wcześniej takich rzeczy nie robił XD
  • Odpowiedz
@sperg44 baxton nie dość, że klamie siebie i wszystkich w okół to jeszcze ma armię maciusow, którzy zakłamują rzeczywistosc na forach publicznych XDD jaki to jest #!$%@? ciężki przypadek, skumulowane w 191 cm ciężkie kilogramy kompleksow. Jaja jak berety
e baxton stawaj na palcach bo foto robimy szybko
  • Odpowiedz
@sperg44 z jednej strony kumam dbanie o pijar i te wszystkie zagrywki kiedy robi się gorąco koło dupy to odpalamy kartę zbiórka na biedne dzieci, albo dajemy pare kola na pomnik dla matki jakiegoś fana (serio?xd) ale to co robi baxxx t0n idzie trochę za daleko. Finalnie mi się to podoba, bo chlop się zatraca w wysyłaniu trolli na vikop i stawaniu na palcach podczas pozowania do zdjęć zamiast korzystać z
  • Odpowiedz
@sperg44 jeśli taki materiał ma wyjść to poczekamy na niego jeszcze trochę, bo z tego co kojarzę, to dupiel się sądzi ze zwyrolem o tą pandore i na ten moment nie może się wypowiadać w tym temacie(?) coś takiego mi się obiło o oczy na tagu, mogę bredzić. Jednak jeśli tak jest, to wiemy jak #!$%@? i niedziałający jest system prawny w Polsce i obie strony mają najlepszych adwokatów, więc sprawa
  • Odpowiedz