Wpis z mikrobloga

@Szinako Mnie zastanawia gdzie jest bombastick łowca manipulacji xD.


Tutaj jestem kacapska pacynko, gdyby twoja tchórzliwa natura zamiast obrabiać pokątnie pozwoliła ci mnie normalnie oznaczyć lub odpowiadac w twoich wątkach nie musiałbyś się tak mocno zastanawiać.

#ukraina #rosja #wojna
  • 16
  • Odpowiedz
Tutaj jestem kacapska pacynko, gdyby twoja tchórzliwa natura zamiast obrabiać pokątnie pozwoliła ci mnie normalnie oznaczyć lub odpowiadac w twoich wątkach nie musiałbyś się tak mocno zastanawiać.


@bombastick: Od kiedy ja muszę ciebie wołać xD. Wielokrotnie wrzucałeś screeny moich wypowiedzi zrobione kilka minut po ich opublikowaniu. Ja wiem, że ty jesteś po prostu niewidomy gdy chodzi o wrzucanie fejków przez twoich kumpli. Ostatnio podniecałeś się fejkiem dotyczącym wybuchu w rosyjskiej
  • Odpowiedz
  • 3
Ostatnio podniecałeś się fejkiem dotyczącym wybuchu w rosyjskiej elektrowni jądrowej,


@Szinako: tak ładnie się wówczas ośmieszyłeś pół wykopu darło łacha z ciebie

wczoraj półrocznym photoshopem z
  • Odpowiedz
tak ładnie się wówczas ośmieszyłeś pół wykopu darło łacha z ciebie


@bombastick: Nom, nawet jakiś pajacyk 5 minut po tym gdy zobaczył tego fejka wrzucił mapę promieniowania . Wiesz może kto to był xD?

czyli ukraina nie dostanie F16?


@bombastick: I po co ten fikołek? Podnieciłeś się półrocznym zdjęciem duńskiego F-16 na Duńskim lotnisku z doklejonymi barwami Ukrainy, który już w lutym latał po wykopie i już wtedy
  • Odpowiedz
  • 3
Nom, nawet jakiś pajacyk 5 minut po tym gdy zobaczył tego fejka wrzucił mapę promieniowania . Wiesz może kto to był xD?


@Szinako: nie mapę promieniowania tylko link do strony z polskim monitoringiem co w tym złego, ale skoro juz jestemy przy tamtym temacie to przypomnę ci o co tak na serio się zesrałeś ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
gólnie śmieszn


@bombastick: Tak, tak kapitanie Ukraina. Wystarczy na końcu bredni dać znak zapytania i już wszystko super, bo to pytanie. Szkoda tylko, że jak ktoś zada jakieś pytanie negatywne względem Ukrainy, to już dostajecie wścieklizny i nagle pytanie staje się onucowe xD.
  • Odpowiedz
@bombastick:

i cyk kolejny fikołek, zrób jeszcze szpagacik

Szpagacik to @Szinako już dzisiaj strzelił jak @yosemitesam napisał, że w Riazaniu fajczy się baza paliwowa i wkleił niepowiązane zdjęcie. Czyli wiesz, jak napiszesz że coś się wydarzyło bo się wydarzyło i wkleisz np zdjęcie z karykaturą małpy putina to walisz fejkiem. To jest dzban nad dzbany XD
  • Odpowiedz
@Smarek37: To co wy robicie byle nie przyznać, że wasz kumpel z fajniakowa dzień w dzień wrzuca fejki to aż przechodzi ludzkie pojęcie. Powiedzieć, że macie kręgosłup z gumy to jakby nic nie powiedzieć. Żałosne, śliskie typy z was.
  • Odpowiedz
Fejk czy nie?


@Smarek37: Nie wiem, ciężko powiedzieć skoro fajniak wrzuca zdjęcie sprzed dwóch lat xD.

I kto to mówi XD


@Smarek37: No, kto? Sracie się do mnie tak długo a żaden z was nie potrafi nawet pokazać, w którym wpisie kłamałem albo wrzuciłem fejka. Ja wrzuciłem w ciągu dwóch dni dwa fejki jednego użytkownika, a wy robicie nadal fikołki. Żal mi was, bo jesteście skrzywdzeni przez rzeczywistość
  • Odpowiedz
XD niby jak, napadnie na Polskę czy co?

Odklejasz się człowieku coraz bardziej.


@Smarek37: Skrzywdzi was rozmowami pokojowymi A odkleiłeś to się ty z kolegami gdy bredziliście o odbijaniu Krymu i itp.
  • Odpowiedz
@Szinako:

Skrzywdzi was rozmowami pokojowymi

Co mi do tego. Jak odda kacapom swoje tereny to jego problem nie mój. Może jedynie skrzywdzič tych co się poświęcili za sprawę. Zresztą nie mów chop, bo trampek jeszcze nie wygrał i nie wiadomo czy wygra.
  • Odpowiedz