Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wrzucić małe opracowanie bonusów które wykorzystałem w serwisach bukmacherskich.

1. Betclic

Pierwszy zakład do 200zł całkowicie bezpieczny, jeśli przegramy od razu możemy zlecić wypłatę 200zł na konto bankowe (trzeba zweryfikować konto jakimś dokumentem tożsamości).

Do zwykłego grania buk średni, ale na plus to że ma wyszukiwarkę zakładów.

Przy graniu z cashbackiem należy pamiętać, że trzeba postawić zakład mający co najmniej 3 możliwe wyniki (jak np. mecz piłki nożnej tj. 1 drużyna, remis, 2 drużyna).

2 bet365 Bonus 100% do 200zł.

Należy dokonać wpłatę.

Kod promocji przychodzi na maila, więc trzeba go wkleić w odpowiednie miejsce.

Trzeba zagrać jednokrotnie za kwotę depozytu aby móc grać bonusem (bonus trzeba obrócić 3krotnie przed wypłatą).

Bardzo dużo zakładów, szczególnie wyróżniają się z ofertą live na tle innych buków.

Na minus to że strona cała we flashu więc na słabszych kompach można się nieco denerwować.

3. unibet

Cashback 50% za pierwszy zakład do 246zł (obowiązuje tylko na zakłady przedmeczowe).

Gdy pierwszy zakład za 246zł nie wejdzie, otrzymujemy 123zł które trzeba obrócić minium 6x aby móc wypłacić (po kursie co najmniej 1.2).

4. Kiedyś na expekt był taki cashback jak na betclic, teraz niestety jest tylko jakiś cashback jako bonus lub coś podobnego.

5. Na betsson kiedyś była darmowa pizza, teraz tylko zakład bez ryzyka do 200zł (po przegranej otrzymujemy bonus więc też trzeba coś tam obrócić).

6. bet-at-home Moża tanio kupić bony na allegro o wartości 5€, które trzeba obrócić 3x po kursie minimum 1.5. Polecam od razu kupić kilka bo jednak jeden ~21zł to mało na granie, a jak mamy te 60zł to już można postawić więcej zakładów i coś z tych bonów zrobić.

Nie polecam mówić o tej ofercie rodzinie, zwłaszcza takiej która ma taki sam adres zameldowania jak wy bo przez to że brat również korzystał z bonów poblokowali nam konta (straciłem prawie 300zł).

Jak ktoś dzięki moim wypocin gdzieś się rejestruję to zapraszm na pw, wyślę refa, chociaż sam wiem że jak się rejestruje na danym buku po bonus to zaraz się wraca na swój ulubiony i warunki poleconego się nie spełniają, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja aktualnie gram na unibecie, kursy w miarę spoko, live też nie ma co narzekać i jest wyszukiwarka zakładów.

____________________________________________________________________________________

Teraz parę stronek z których korzystam:

typersi.pl Co raz gram typy ludzi którzy mają wysoki % trafnych typowań.

Tabele piłkarskie

Gdy gram live to warto spojrzeć na statystyki meczu na bet365 lub williamhill.

Jak ktoś coś ma do dorzucenia (ciekawe bonusy, stronki ze statystykami) to dopiszcie w komentarzach, bo im więcej tym lepiej.

#bukmacherka #januszebukmacherki #szkolabukmacherki
  • 7
  • Odpowiedz
@Scorpio412: Ocb z tym ze na bet365 musze raz zagrac za kwote depozytu? wplacam 200. na koncie robi sie 400 i musze grac od razu za 200? nie moge sobie spokojnie kuponow robic po np 50zl zeby tym obrocic? bo ja nie lubie grac za taka duza kase :P
  • Odpowiedz
@spontan1: ale to najpierw musze zagrac za lacznie 200zl i dopiero potem dostane bonus ktory musze obrocic tak? dobrze to wszystko rozumiem? bo wlasnie sie szykuje do wplaty na bet365 a te regulaminy czasami sa takie zagmatwane ze potem nie wiem czy mam kase, czy nie mam xD
  • Odpowiedz
@spontan1: tak tak juz to zrozumialem ;) pytam tylko czy bonus dodawany jest automatycznie do wplaty, czy najpeirw musze lacznie zagrac za 200zl i dopiero ten bonus sie aktywuje, bo tak wynika z postu kolegi scorpio ;)
  • Odpowiedz