Wpis z mikrobloga

No to się narobiło się :))
- Szefitoo777 przy udziale Farary gruzują Oregano znanego jako Łukaszenko207 lub git iławski. Ptasia odsiecz (sikorka) poległa w przedbiegach. Oregano kopie schron pod blokiem aż osiedle się trzęsie! Szefitoo stosuje metody kontrowersyjne, niemniej w tym przypadku skuteczne, bo zgodne z biblijną zasadą "Kto hejtem wojuje, ten od hejtu polegnie" :))
- mafia grajewska popadła w panikę i na gwałt próbuje stworzyć jakąś abstrakcyjną obronę swojego niecnego guru! Między innymi reklamując kanał Szefitoo777 (np. @JulianGangol). W obronie Oregano występuje również niezrównana mitomanka Milacośtam, która od lat pała miłością do patostreamerów i teraz ma w końcu swoją przystań.
- najśmieszniejszy jest jednak @cl-sr, który twierdzi, że metody stosowane przez oponenta Oregano są niehumanitarne. Biedactwo nie pamięta o metodach i wyczynach gita iławskiego, ale w tych kręgach pamięć jest wybiórcza!
- na froncie iławsko-bielskim zastój, Konon dogorywa, Aron kręci gnioty, przegrany Sradek zawija kasę w papierki a Oregano jak wiadomo zajęty jest kopaniem schronu.
- barnej przeżywa kolejna młodość i reinkarnację na bandyckiej jutubie tym razem w stylu sportowym.
- sum wąsaty wsw już nie sum i nie wąsaty, tylko wsw.
Ciąg dalszy nastąpi lub nie nastąpi! POzdrawiam z remizy!
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Zwanek do ukrócenia Oregano potrzebny jest ktoś niekonwencjonalny i niekoniecznie akuratny. Biorąc pod uwagę, co wyprawiał git grajewski, Szefitoo jest właściwą osobą :)) Efekty jak widać są, Oregano stał się oficjalnie sześćdziesioną, trzęsie portkami i się odpala. Mnie to lotto, kto po nim jedzie, byle skutecznie..
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Siofer jest zdecydowanie na to zbyt głupi. Dobrze zaczął ale już się skończył. Jak oficjalnie został 60.? Dzięki sioferowi? Nie rozśmieszaj mnie. Przecież sam gadał, że idzie zanieść zawiadomienie na "plakaciarza" i możliwe, że na kogoś przed plakaciarzem XD Rzeczywiście, siofer wyjaśnił. Chyba butelkę z moczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@WulkanizatorOponMozgowych: Tego żeby trafił swój na swego to ja naprawdę oczekuję (aczkolwiek mógłby kolejnych postronnych osób w postaci rodziny w to gówno nie wciągać).
Tyle że typ narazie zapowiada, a żadnej ofensywy nie widać. Możliwe że gówno ma a nie kwity i tylko straszył będzie.

@Minister_Braku_Kultury: Nie no, akurat z policją ładnie go obnażył. Jak gadasz jakim to nie jesteś prawilniakiem, a za chwilę się chwalisz że idziesz
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: broń borze nie twierdzę, że wójcik jest jednostką wybitną, ale bądźmy szczerzy, konkurencję ma żadną. Mi akurat jego humor (akcje w kierunku menela, rafałka i cyrku nowakowie) odpowiada. To już w sumie drugi, po WSW siofer zawodowy się ustawia w kolejce i skończy się zapewne tak samo jak poprzednio. Typ do takiej zabawy nawet nie potrafił sobie czystej karty SIM zorganizować XD
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: xD @cl-sr "niehumanitarne" - odklejka grajewska. Te argumenty giermków tagowych Olgierda to jest taka mieszanka hipokryzji i głupoty, ,że głowa mała. Sam @cl-sr dostał po piórkach w ripostach i nas czarnolistował, boi się zza zasłony wychylić, a ja go toleruję u siebie pod wpisami i kisnę z jego elabroatów w obronie "honoru" Ókaszka.
  • Odpowiedz