Wpis z mikrobloga

Filip zarobiony: zakupy, drukowanie biletu, bukowanie kwatery w Bangkoku, pakowanie, pożyczenie wagi od łysego faszysty. Jakoś się wyrobił ale nie pożegnał ze znajomymi i nie było lajwa u Cycoliny bo niby miał gości. A Filip liczył że ogoli głowę na lajwie, kupi perukę i pomaluje paznokcie. Jest 5 nad ranem, za kilka godzin będzie jechał na miejsce odbioru busa, potem 10 godzin jazdy z przystankami na zabieranie pasażerów i Bangkok. Następne filmy będą z podróży i ma nadzieję że pokaże trochę miasto.
Najlepsze przed nami. Filip będzie w UK soboł ugułem a Mumina będzie trafiał szlag jak będą go pytać o peruki i paznokcie Filipa (a może i nie, pieniądz jest pieniądz). #raportzpanstwasrodka
  • 13
  • Odpowiedz
@darth_invader: muminki płakali za Filipem. Na serio nie chcieli go puścić i były awantury o to włącznie z lamentem muminkowej. Ale ktoś tam w rodzinie muminków zareagował by puścić Filipa stąd obyło się bez organizowania zbiórek.
  • Odpowiedz
@chosneck: jeszcze się okaże, ale mam wrażenie że jak Kambodża się nie uda (nie wiem co muminy jeszcze #!$%@?ą, ale u nich nie takie rzeczy się działy), to Ormowcy jak smród w gaciach podążą za Filipem i będą probowali na nim pasożytować
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: @Towarzysz_Sobaka @darth_invader @chosneck @Hexenbrenner Mnie i tak najbardziej #!$%@? jedna sprawa. Tyle czasu byli w Kambodży, a nie zwiedzili kompleksu świątyń Angkor Wat. To mnie zawsze będzie zadziwiać.

Pamiętam, że coś tam na lajwie gadali, że po roku jakoś niby darmowy bilet masz ;).

A co do Filipa, to życzę mu by wyrwał się w końcu od rodziców, a w UK udalo mu się ogarnąć
  • Odpowiedz
Filip będzie w UK soboł ugułem a Mumina będzie trafiał szlag


@Hexenbrenner: zaskoczył mnie Filipa dystans do siebie z ostatniego filmu. Gdyby tak było przez cały czas, nie dałby się wciągnąć Muminowi w te wszystkie kłamstwa i pokazał więcej pracowitości, to miałby sporo przychylności
  • Odpowiedz
@MWittmann: Bo Angkor Wat był za drogi, a wtedy akurat biedowali fest.

Ciekawe jak sobie poradzi w UK, bo zmienić Się Ryp na Lądek Zdrój to trochę przeskok kosztów życia. Oby coś nagrywał.
  • Odpowiedz
Mnie i tak najbardziej #!$%@? jedna sprawa. Tyle czasu byli w Kambodży, a nie zwiedzili kompleksu świątyń Angkor Wat. To mnie zawsze będzie zadziwiać.


@MWittmann: bo Muminków sama w sobie Kambodża nigdy nie interesowała. Mumin stwierdził skoro Klapek może żyć z youtube to i on też.

Gdyby tak było przez cały czas, nie dałby się wciągnąć Muminowi w te wszystkie kłamstwa i pokazał więcej pracowitości, to miałby sporo
  • Odpowiedz