Wpis z mikrobloga

#rozdajo #gry #steam #konkurs

Witam - rozdaje szajs widoczny na załączonym zdjęciu. Nie mam gdzie tego postawić po rearanżacji meblościanki, a wyrzucić żal.

___Pudełka po grach (z płytka, ale bez CDKEYA, czyli grać nie idzie)


-XCOM:Enemy Unknown


-Football Manager 2013


-Dead Island


-The Ship


-CoDBO2


-L4D1&2


-Counter Stike Anthology


-HalfLife: Anthology


-TheOrange Box


-Dark Messiach of Might and Magic


__Pudełka z grami (nonsteam, czyli grać idzie)


-Kultowe Gry Komputerowe płyta 4 (Dwa trony, Gothic2, Railroad Simulator 2006, Ghost Master)


-Juiced2 : Hot Import Nights


-Tom Clansy's Rainbow Six


-Dance Party (:d)


-Deponia 1&2


-Sam&Max sezon1 (PL)


-Painkiller : Czarna Edycja


-XtraKlasyka - Settlers


_EloBonus


-Premierowa wersja Diablo3 (w zestawie 2kody do wersji próbnej Diablo3 i jeden do wersji próbnej WoW)

Wiem, że teraz wiele to gry kolekcjonuje w bibliotece steam, ale żal mi wyrzucać, a przesyłka ew. ciężka nie byłaby, a najpewniej ktoś się znajdzie kto zbiera/potrzebuje/cebula.

Zasady elo

-Konto dłużej niż miesiąc (niezielone)

-Zwycięzca odsyła mi pocztówkę z miejsca swojego zamieszkania

Jak ?

Chciałbyś/łaś/łeś/łaś/łoś ten piękny zestaw? Przekonaj mnie lub audiencje w komentarzu. Jeszcze nie mam pojęcia na jakiej podstawie wyłonię zwycięzcę, ale jeśli chętni się znajdą to i zwycięzca się znajdzie.

Aha - osoba która wygra zobowiązana jest do wyliczenia mi kosztów przesyłki - bom leniwy.

Pozdroszejset - czas do 23:59 jeszcze dziś.
M.....a - #rozdajo #gry #steam #konkurs



Witam - rozdaje szajs widoczny na załączon...

źródło: comment_eJ6o5ENij3IW4JXfUvZwQ0RxMj0DK5Jm.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Bardzo chetnie przejme Twoja kolekcje, bedzie stac, wsrod innych towarzyszy typu ac,colin,gothicki,tes3 i mase innych pudelkowych wydan. Nie lubie wersji elekronicznych.
  • Odpowiedz
@MiernaBabcia: A powiem, że z chęcią przygarnąłbym te pudełeczka - do większości klucz jest tani lub posiadam lecz pudełek niet - a te przydały by się do udekorowania mojej półeczki, którą w sumie nie upiększałem od dłuższego czasu - wszystko kupuje w wersji cyfrowej ostatnio :C
  • Odpowiedz