Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie bawi jak czeczeński łoniak popisuje się ile to miał kobiet. Morda gargamela, kichawa jak hamulec od karuzeli, ogromna nadwaga, "broda" wyglądająca jak zapałki powtykane w gówno, a ten opowiada jaki to z niego dżolero xD
Niezłe te lachony musiał wyrywać, chciałabym je zobaczyć xDDDD
#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Ja bym wszystko rozumiał, ale on powiedział, że podoba się kobietom i mówią mu, że ma włoską albo hiszpańską urodę. Powiedział coś w stylu, że włosi to są tacy bardzo przystojni.
Nie mam pojęcia jak określić te zaburzenia postrzegania. Pod shotem ktoś świetnie to podsumował, że mógłby bez make-upu grać diabła.
  • Odpowiedz
@adik75:

Przyjaciel wesołego diabła, film z czasu jak jeszcze były 2 kanały w telewizji.

A ja tego #!$%@? doskonale pamiętam, jak nie mogłam przez niego spać... Ten, kto wymyślił, żeby umieścić taką postać w filmie dla dzieci ma specjalne miejsce w piekle xD
  • Odpowiedz
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: A teraz cebecebe Khmerskie dzieci straszy, jak się włóczy po nocach.

Ale czy gdyby cebe miał dziecko, był dobrym taty dla niego to czy to dziecko oglądając przyjaciela wesołego diabła nie miałoby odwrotnych emocji i nie uznało, że to piękna postać, o włoskiej nieprzeciętnej urodzie?
  • Odpowiedz